Druskininkų savivaldybės administracija sutartį su JUREX advokatų kontora sudarė teisėtai

Druskininkų savivaldybės administracija nesutinka su praėjusią savaitę Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) pateikta išvada, kad teisinių paslaugų sutartis su advokatų kontora JUREX turi būti nutraukta.

Savivaldybės administracija sutartį su advokatų kontora JUREX sudarė kaip numato LR Viešųjų pirkimų įstatymo 6 straipsnis dėl konkrečių būtinųjų teisinių paslaugų: atstovavimo teismuose ir pasirengimo teisminiams procesams, šiuo konkrečiu atveju – ir dėl vykdomo persekiojimo.

Minėtų paslaugų poreikis kilo, siekiant teisiniu keliu, t. y., teismų pagalba apginti sistemingai menkinamą Druskininkų savivaldybės dalykinę reputaciją ir autoritetą.

Tam, kad būtų išvengta bereikalingų interpretacijų ir neteisingų sutarties sąlygų traktavimo, Savivaldybės administracija balandžio 10 dieną su advokatų kontora JUREX pasirašė papildomą susitarimą dėl sutarties sąlygų išaiškinimo, kuris pateiktas Viešųjų pirkimų tarnybai.

Druskininkų savivaldybė neatmeta galimybės, kad Viešųjų pirkimų tarnybos tyrimas yra galimai vykdomo politinio užsakymo ir Savivaldybės persekiojimo dalis.

Esant reikalui, minimos sutarties teisėtumą Druskininkų savivaldybės administracija gins teismuose.

 

Druskininkų savivaldybės Informacija


Praėjusią savaitę BNS Spaudos centras išplatino viešą Druskininkų savivaldybės pareiškimą apie Seime ir kai kuriose Valstybinėse institucijose vykstančius procesus.

„Reaguojant į viešoje erdvėje išplatintą visuomenę klaidinančią informaciją dėl Druskininkų savivaldybės teisinių paslaugų pirkimo sutarties informuojame, kad Druskininkų savivaldybė sutartį su Advokatų profesine bendrija Judickienė ir partneriai JUREX sudarė kaip numato LR Viešųjų pirkimų įstatymo 6 straipsnis, dėl konkrečių būtinųjų teisinių paslaugų: atstovavimo teismuose ir pasirengimo teisminiams procesams, šiuo konkrečiu atveju – ir dėl vykdomo persekiojimo.

Minėtų paslaugų poreikis kilo siekiant teisiniu keliu t.y. teismų pagalba apginti sistemingai menkinamą Druskininkų savivaldybės ir jos vadovų autoritetą, tuo įrodant Lietuvos žmonėms, kokiems iš tiesų interesams atstovauja, kokius tikslus turi Seimo nariai V. Gailius, A. Anušauskas ir J. Razma, Druskininkų atžvilgiu užsiimantys galimai nelegalia ir net nusikalstama veika. Pabrėžiame, kad minėta Druskininkų savivaldybės teisinių paslaugų sutartis yra teisėta, tai įrodysime teisme.

Druskininkų savivaldybė yra sistemingai persekiojama ne tik vietinių konservatorių ir liberalų, apipilančių šmeižiančiais skundais, bet ir tokių Seimo narių kaip A. Anušauskas, V. Gailius, J. Razma, kurie piktavališkai naudojasi savo užimamomis pareigomis bandydami sumenkinti pasitikėjimą Druskininkų savivaldybe ir sužlugdyti jos vadovų veiklą. Minėti Seimo nariai savo veiksmais peržengia ne tik padorumo ir moralės ribas – jie naudojasi savo užimamomis pareigomis ir be Komisijų ir Komitetų narių žinios, prisidengdami savo statusu, Komisijų ir Komitetų vardu duoda nurodymus įvairioms institucijoms atlikti tyrimus ir nubausti, iš anksto nusprendus, kad tai yra nelegalu ir neteisėta. Tokie veiksmai naudojami ir prieš savivaldybę, ir prieš jos vadovus.

Pastaruoju metu eskaluojamos temos dėl legalių pastatų griovimo ar teisinio pagrindo neturinčio tiesioginio valdymo įvedimo Druskininkuose  tik desperatiškas bandymas nukreipti dėmesį nuo minėtų Seimo narių galimos nusikalstamos veikos.

Akivaizdu ir žema, kad po to, kai Druskininkų savivaldybė advokatų pagalba ėmėsi veiksmų tam, kad išaiškintų minėtų Seimo narių ir kai kurių institucijų atstovų dangstymąsi užimamomis pareigomis ir kitą galimai nusikalstamą veiką, jų mundurą tuoj pat ėmė skalbti kai kuriais atvejais, kaip ir šiuo konkrečiu, galimus politinius užsakymus vykdanti Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT). Atkreipiame dėmesį, kad šiuo konkrečiu atveju dėl neva neteisėtų teisinių paslaugų pirkimo tėra tik vienos VPT specialistės pasisakymas. Tai dar vienas įrodymas, kad kai kurie teisėsaugos ar kitų institucijų atstovai yra galimai priklausomi nuo minėtų Seimo narių ir vykdo politinius užsakymus.

Ginant minimos sutarties teisėtumą teismuose su Viešųjų pirkimų tarnyba, Druskininkų savivaldybę atstovaus JUREX advokatai“, – rašoma kreipimesi.

 

„Mano Druskininkai“ Informacija