Druskininkų savivaldybės administracija skelbia turto, skirto prekybai iš ar nuo laikinųjų įrenginių ir paslaugoms teikti, viešą nuomos konkursą

Konkurso dalyviai su išnuomotino turto sąrašu, mokėtino pradinio įnašo dydžiu, sąskaitos, į kurią turi būti pervedamas pradinis įnašas, numeriu ir kitomis konkurso sąlygomis gali susipažinti savivaldybės tinklapyje www.druskininkusavivaldybe.lt skiltyje „Veiklos sritys“ pasirinkę „Turto valdymas“ ir „Parduodamas / nuomojamas turtas“.

Į konkursą dalyviai kviečiami registruotis nuotoliniu būdu, prašymą registruoti konkurso dalyviu ir kitus dokumentus siunčiant elektroninio pašto adresu algirdas.kazanavicius@druskininkai.lt arba pateikti prašymą ir kitus dokumentus, atvykus į Druskininkų savivaldybę (Vilniaus al. 18, Druskininkai).

Prašymai priimami iki 2024 m. balandžio 3 d. 17.00 val. Konkurso pradžia – 2024 m. balandžio 4 d. 10.00 val.

Konkursas bus vykdomas mišriu būdu: Druskininkų savivaldybėje, Vilniaus al. 18, I salė, 66119 Druskininkai, ir naudojantis „Zoom“ programa. Nuoroda į konkursą ir prisijungimo duomenys užregistruotiems konkurso dalyviams bus pateikti el. paštu.

SVARBU: Prašome visų konkurso dalyvių „Zoom“ programoje nenurodyti savo vardo ir pavardės / pavadinimo. Visiems konkurso dalyviams po registracijos bus suteiktas unikalus dalyvio numeris, kurį dalyviai dalyvaudami konkurse privalo ir nurodyti*.

*Dalyvio vardas pakeičiamas, prisijungus prie „Zoom“ programos ir apačioje esančioje darbo juostoje pasirinkus ikoną „Rename“ („Pervardyti“).

Papildoma informacija apie konkursą teikiama tel. +370 313 59 158, mob. +370 646 38 302 arba el. p. algirdas.kazanavicius@druskininkai.lt