Druskininkiečiai išvyko į Europos jaunimo žiemos olimpinį festivalį

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybėje lankėsi ir su savivaldybės vadovais susitiko žiemos sporto aukštumų siekiantys druskininkiečiai Dovydas Vaivada, Medeina Povilavičiūtė ir Liepa Karlonaitė, kurie nuo sausio 21 iki-28 d. dalyvauja Italijoje vyksiančiame 16-ajame Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje. Dovydas ir Medeina yra akrobatinio slidinėjimo, o Liepa kalnų slidinėjimo atstovė.

Druskininkų savivaldybės vadovai perspektyvius jaunuosius Druskininkų slidininkus išlydėjo į Europos jaunimo žiemos olimpinį festivalį / Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

„Džiugu, kad „Snow Arenos“ bazė ugdo mūsų jaunimą tapti profesionalais. Mūsų jauniesiems sportininkams linkiu puikių asmeninių rezultatų, o taip pat noriu priminti, kad varžybose saugotų save. Džiaugiuosi, kad mūsų jaunimas treniruojasi „Snow Arenoje“, išnaudoja pas mus sukurtą profesionalią sporto bazę, kad čia treniruotis atvyksta perspektyviausi jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Lietuvos ir užsienio sportininkai vertina tai, ką jiems siūlo Druskininkai ir naudojasi vienintele Baltijos šalyse esančia mūsų „Snow Arena“. Jaunųjų druskininkiečių pasiekimai įrodo, kad beveik prieš dešimtmetį priimtas sprendimas leisti šeštų klasių moksleiviams nemokamai slidinėti ir mokytis žiemos sporto pradžiamokslio buvo labai teisingas ir reikalingas. Net neabejoju, kad netrukus šalia Dovydo, Liepos ir Medeinos mes turėsime dar daugiau jaunimo, kuris sieks žiemos sporto aukštumų“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Jauniesiems sportininkams savivaldybės vadovai įteikė dovaną – specialiai slidinėjimo sportui pritaikytus, profesionalams skirtus šalmus.

Dovydas, Medeina ir Liepa pažadėjo po varžybų Italijoje būtinai papasakoti savo įspūdžius.