Druskininkai rengia bendrus projektus su dviem Lenkijos miestais

Ne vienerius metus trunkantis Druskininkų ir šalia sienos su Lietuva įsikūrusių Lenkijos miestų bendradarbiavimas įgauna naujų formų. Vykdant „Interreg V-A“ Lietuvos-Lenkijos bendradarbiavimo programą, praėjusią savaitę organizuoti du svarbūs renginiai.

Su Augustavo savivaldybės vadovais buvo aptartos galimybės vykdyti projekto dalį, susijusią su turizmu/Druskininkų savivaldybės archyvo nuotrauka

Šios programos suteikiamų bendradarbiavimo galimybių aptarti į Augustavą buvo nuvykusi Druskininkų savivaldybės delegacija, vadovaujama mero Ričardo Malinausko. Su Augustavo savivaldybės vadovais buvo aptartos galimybės vykdyti projekto dalį, susijusią su turizmu.

Su Lenkijos atstovais aptartos galimybės vykdyti projektus turizmo, užimtumo ir socialinės įtraukties bei sveikatingumo mokymo srityse/Druskininkų savivaldybės archyvo nuotraukos

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybėje lankėsi Lenkijos pasienio miesto Sokulkos atstovai. Kartu su kolegomis iš Druskininkų savivaldybės jie aptarė galimybes vykdyti projektus užimtumo ir socialinės įtraukties bei sveikatingumo mokymo srityse.

„Šiuo metu su kolegomis iš Lenkijos kalbame apie tris bendrus projektus. Džiugina tai, kad ir mes, ir jie vienodai suprantame šių projektų svarbą bei naudą mūsų bendruomenėms. Malonu, kai kolegos iš Lenkijos vertina mūsų savivaldybės specialistų kvalifikaciją ir siūlo, kad bendrus projektus rengtų bei teiktų Druskininkų savivaldybė“, – sakė Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius.

Paraiškos bendriems projektams turi būti pateiktos iki rugsėjo mėnesio.

Druskininkų  savivaldybės informacija