Druskininkai ir Augustavas planuoja bendrus projektus

Antradienį Druskininkų savivaldybėje lankėsi bei su savivaldybės vadovais ir administracijos specialistais susitiko Augustavo (Lenkija) meras Mirosław Karolczuk ir vicemeras Filip Chodkiewicz.

Susitikime su Augustavo vadovais aptartos galimybės vykdyti bendrus projektus turizmo, sveikatingumo, sporto, švietimo ir kitose srityse, šiais metais planuojamam „Interreg Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos 2021-2027 m.“ kvietimui / Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

Susitikime su Augustavo vadovais buvo aptartos galimybės vykdyti bendrus projektus turizmo, sveikatingumo, sporto, švietimo ir kitose srityse, šiais metais planuojamam „Interreg Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos 2021-2027 m.“ kvietimui.

Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas pasidžiaugė, kad kartu su Augustavu yra įgyvendinta daug bendruomenei svarbių projektų, o bendradarbiavimas sėkmingai tęsiamas, toliau ieškant projektų, kurie būtų aktualūs bei naudingi ir Druskininkų, ir Augustavo žmonėms.

Susitikimo metu taip pat kalbėta apie turizmo infrastruktūros vystymą Druskininkuose ir Augustave, diskutuota turistų srautų, miesto priežiūros bei tvarkymo klausimais, pasikeista gerąja patirtimi.

Po susitikimo savivaldybėje svečiai iš Lenkijos išvyko į Jaunimo užimtumo centrą, kuriame apžiūrėjo jaunimui bei nevyriausybinėms organizacijoms skirtas erdves.

Druskininkų JUC buvo atnaujintas, įgyvendinat bendrą projektą su Augustavu pagal „Interreg Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną 2007-2013 m. programą „Veiklūs kaimynai“.