Azerbaidžano turizmo operatoriai pristatė savo planus į Druskininkus atvežti daugiau turistų

Praėjusią savaitę Azerbaidžano turizmo agentūrų, dirbančių su Lietuvos turizmo rinka, atstovai, lydimi „Grand SPA Lietuva“ vadovo Vladimiro Ščiupakovo, apsilankė Druskininkų savivaldybėje ir susitiko su Druskininkų savivaldybės meru Ričardu Malinausku, Turizmo, komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėja Vaiva Žaguniene bei pristatė savo planus į Druskininkus atvežti daugiau turistų iš Azerbaidžano.

Druskininkų savivaldybėje apsilankę Azerbaidžano turizmo agentūrų atstovai pristatė planus į kurortą atvežti daugiau turistų iš Azerbaidžano / Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

Azerbaidžano turizmo agentūros planuoja užmegzti bendradarbiavimą su Druskininkuose veikiančiais viešbučiais, sveikatinimo ir poilsio įstaigomis. Ir jau nuo lapkričio mėnesio Azerbaidžano gyventojams, norintiems atvykti į Druskininkus, bus pasiūlytas specialus kelionės paketas itin patrauklia kaina.

Pasak savivaldybėje apsilankiusių delegacijos atstovų, Druskininkus Azerbaidžano gyventojai renkasi dėl čia esančių sveikatinimo ir poilsio paslaugų gausos ir kokybės, jų poreikius atitinkančio aptarnavimo.

Susitikime su meru R. Malinausku svečiai domėjosi sveikatos ir sveikatingumo infrastruktūra, turizmo statistika, kurorto plėtra, rinkodaros vystymo strategija, planuojamais įgyvendinti projektais.

Pristatydamas kurortą, meras pažymėjo, kad Druskininkai mato daug potencialo bendradarbiauti su Azerbaidžanu, skatinti turizmą, keistis patirtimi turizmo, investicijų pritraukimo ir kitose srityse.

Druskininkų sveikatinimo įstaigos neseniai dalyvavo Azerbaidžano sostinėje Baku organizuotame turizmo ir sveikatinimo pristatymo renginyje. Druskininkiečiai susitiko su stambaus holdingo „Pasha Group“ padalinio „Pasha Travel“ atstovais, kurie kartu su „Turkish Airlines“ bei „Azerbaidžano-Lietuvos draugystės namais Alde Tour“ planuoja pradėti sveikatinimo projektą Druskininkuose.