Austrus maloniai nustebino pokyčiai mūsų mieste

Druskininkų vietos veiklos grupė (VVG) aktyviai bendradarbiauja su kolegomis iš užsienio. Praėjusią savaitę Druskininkuose su atsakomuoju vizitu lankėsi Austrijos Karintijos regione dirbanti Austrijos VVG Großglockner/Mölltal-Oberdrautal.

Delegaciją, kurią sudarė Parlamento nariai, merai, seniūnai, VVG darbuotojai ir nariai, priėmė Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas, VVG valdybos pirmininkas Linas Urmanavičius, Druskininkų VVG vadovas Alvydas Varanis ir kiti VVG bei Savivaldybės atstovai.

Mero pavaduotojas L. Urmanavičius svečiams pristatė Druskininkų kurorto ir kaimo plėtrą, papasakojo, kaip keitėsi Savivaldybės vystymasis po Nepriklausomybės atkūrimo, kokių rezultatų pasiekta, pasidalino ateities planais. Svečiai iš Austrijos domėjosi Druskininkų savivaldybės finansavimo klausimais – kaip sudarytas Savivaldybės biudžetas, kaip sekasi teikti ir įgyvendinti ES paraiškas. Svečiams įspūdį paliko tai, kaip stipriai pasikeitė Druskininkų veidas per tokį trumpą laiką.

Druskininkuose su atsakomuoju vizitu lankėsi Austrijos Karintijos regione dirbanti Austrijos VVG Großglockner/Mölltal-Oberdrautal delegacija/Druskininkų savivaldybės archyvo nuotrauka

Vienas iš svečių, sužinojęs, koks Druskininkų savivaldybės biudžetas, palyginęs jį su analogiško dydžio Austrijos miestu, buvo maloniai nustebintas. Pasirodo, Druskininkai su dvigubai mažesniu biudžetu sugeba puikiai išspręsti visus klausimus.

Vėliau svečiai pasivaikščiojo po Druskininkus, susipažino su Sveikatinimo ir poilsio centro AQUA, „Snow Arenos“ veikla, vakare dalyvavo šakočio kepimo programoje kavinėje „Romnesa“, degustavo naujausius patiekalus.

Druskininkų  savivaldybės informacija