Aptartos galimybės Leipalingio ugniagesių komandą prijungti prie Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai susitiko su Paslaugų ūkio Leipalingio ugniagesių komanda ir aptarė galimybes šią komandą prijungti prie Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos.

Druskininkų savivaldybės vadovų susitikime su Paslaugų ūkio Leipalingio ugniagesių komanda aptartos galimybės šią komandą prijungti prie Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos / Edgaro Tamkevičiaus nuotraukos

Vidaus reikalų ministerija kartu su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu yra inicijavusi ir prie Vidaus reikalų ministerijos vykdo pilotinį projektą „Bendra priešgaisrinės saugos užtikrinimo sistema – kokybiška ir patikimo pagalba nelaimės atveju“.

„Iki šiol 10-ies žmonių komandą aprūpina mūsų Paslaugų ūkis. Vidaus reikalų ministerijos inicijuoto projekto esmė – sukurti vieningą valstybinę priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Šiame projekte matome daug pliusų – žmonėms padidėtų atlyginimai, būtų išlaikytos visos socialinės garantijos, pagerėtų jų aprūpinimas, o kartu būtų užtikrintas didesnis bendruomenės saugumas“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Po susitikimo meras kreipėsi į LR Vidaus reikalų ministeriją dėl dalyvavimo projekte. Tikimasi, kad prie Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Leipalingio komanda bus prisijungta jau šią vasarą.