Aptartos galimybės kaip efektyvinti UAB „Druskininkų butų ūkis“ veiklą

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai bei UAB „Druskininkų butų ūkis“ atstovai bei valdybos nariai aptarė bendrovės strateginius veiklos tikslus, pasidžiaugė pasiekimais bei ieškojo galimybių labiau optimizuoti ir efektyvinti bendrovės veiklą.

 

Pasitarime diskutuota apie tai, kaip modernizuoti bendrovės „Druskininkų butų ūkis“ darbo procesus, kad gyventojai paslaugas gautų patogiau/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

 

Susitikimo metu aptarti finansiniai bei darbo išteklių optimalaus valdymo klausimai ir ieškota sprendimų probleminės – daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų priežiūros – srityje. Pasikeitus teisės aktams, šių objektų priežiūra vykdoma iš daugiabučių gyventojų kaupiamų lėšų, tačiau kaupiamos minimalios įmokos, kurios neužtikrina statinių priežiūrą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų.

Taip pat diskutuota apie tai, kaip modernizuoti bendrovės darbo procesus tam, kad gyventojai paslaugas gautų operatyviau ir patogiau, o aktuali informacija juos pasiektų greičiau. Aptarti kiti bendruomenei reikšmingi renovacijos, daugiabučių namų administravimo ir priežiūros klausimai.