Aptartos Druskininkų ir Olštyno (Lenkija) bendrų projektų paraiškų teikimo galimybės

Naujųjų metų išvakarėse Druskininkų savivaldybėje lankėsi ir su savivaldybės vadovais, administracijos specialistais bei Druskininkų ligoninės, Pirminės sveikatos priežiūros centro direktorėmis susitiko Olštyno (Lenkija) delegacija, kurią sudarė pulmonologijos centro direktorė Wioletta Śląska-Zyśk bei Euro Consulting biuro vadovas Zdzisław Ryszkowski bei biuro specialistės.

Naujųjų metų išvakarėse Druskininkų savivaldybėje apsilankiusi Olštyno (Lenkija) delegacija su savivaldybės vadovais, administracijos specialistais bei Druskininkų ligoninės, Pirminės sveikatos priežiūros centro direktorėmis aptarė bendradarbiavimo galimybes / Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

Susitikimo tikslas – aptarti bendradarbiavimo galimybes įsisavinant Europos Sąjungos lėšas. Kalbėta apie galimybes vykdyti bendrus projektus sveikatos priežiūros srityje, šiais metais planuojamam „Interreg Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos 2021-2027 m.“ kvietimui.

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas pažymėjo, kad bendradarbiauti galėtų ne tik savivaldybės, bet ir atskiros sveikatos priežiūros įstaigos.

Po susitikimo Druskininkų ir Lenkijos sveikatos priežiūros įstaigų atstovai pasikeitė kontaktais, kad galėtų tęsti bendradarbiavimą, kartu ruošti projektus.