Aptartos Druskininkų ir Olecko bendrų projektų paraiškų teikimo galimybės

Praėjusį ketvirtadienį Druskininkų savivaldybėje lankėsi bei su jos vadovais ir administracijos specialistais susitiko Olecko (Lenkija) miesto burmistras Karol Sobczak. Susitikimo tikslas – aptarti bendradarbiavimo galimybes, įsisavinant Europos Sąjungos lėšas.

Druskininkų savivaldybėje lankėsi Olecko (Lenkija) miesto burmistras K. Sobczak (kairėje) / Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

Su svečiu kalbėta apie galimybes vykdyti bendrus projektus turizmo, sveikatingumo, sporto, švietimo ir kitose srityse šiais metais planuojamam „Interreg Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos 2021-2027 m.“ kvietimui.

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas pažymėjo, kad bendradarbiauti galėtų ne tik savivaldybės, bet ir atskiros įstaigos. Tai ypač aktualu, kalbant apie švietimo, turizmo, sveikatinimo sritis.

Po susitikimo savivaldybėje svečiai iš Lenkijos išvyko į Jaunimo užimtumo centrą, Lietuvos sporto centro kompleksą „Druskininkai“ bei apžiūrėjo erdves, kurias būtų galima atnaujinti, įgyvendinat bendrus projektus.