Aptartos Druskininkų ir Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos bendradarbiavimo galimybės

Liepos pabaigoje Druskininkų savivaldybėje apsilankęs Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos prezidentas Anatolijus Čupkovas su Savivaldybės vadovais aptarė bendradarbiavimo galimybes.

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius papasakojo, kokie darbai padaryti, pritaikant kurorto infrastruktūrą judėjimo negalią turintiems žmonėms.

Mero pavaduotojas atkreipė dėmesį, kad Druskininkuose siūlomos pramogos – Vandens parkas, „Snow Arena“, „Lynų kelias“ – taip pat pritaikytos žmonėms su negalia.

„Mes siekiame, kad kurorte laisvalaikio praleidimo galimybėmis ir pramogomis galėtų pasinaudoti visi, be jokių išimčių. Jei federacija organizuos sporto renginius, tikrai džiaugsimės ir palaikysime“, – sakė L. Urmanavičius.

A. Čupkovas susitikime akcentavo, kad labai norėtų, kad Druskininkuose atgytų neįgaliųjų sporto klubo veikla. Jis pažymėjo, kad Druskininkai – praktiškai labiausiai neįgaliesiems pritaikytas miestas Lietuvoje, todėl Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija norėtų kurorte organizuoti daugiau renginių, varžybų, sporto treniruočių, skirtų judėjimo negalią turintiems žmonėms: „Mūsų pagrindinis tikslas – kad kuo daugiau žmonių sportuotų. Judėjimo negalią turintys žmonės gali žaisti tenisą, krepšinį ar pasirinkti daug kitų sporto šakų, o Druskininkai tam labai tinka.

Norime populiarinti ir integruotą sportą, kai neįgalieji žaidžia kartu su sveikaisiais.“

Po susitikimo savivaldybėje Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos prezidentas išvyko į Sporto centrą, Sportininkų rengimo ir reabilitacijos centrą, aplankė sportui pritaikytas erdves.

Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos prezidentas A. Čupkovas (penktas iš kairės) su Savivaldybės vadovais aptarė bendradarbiavimo galimybes/Archyvo nuotrauka