Aptartos bendradarbiavimo su Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija galimybės

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybėje lankėsi Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos prezidentas Kęstutis Skučas. Svečias susitiko su Druskininkų savivaldybės vicemerais Linu Urmanavičiumi ir Simonu Kazakevičiumi, administracijos specialistais, Sporto centro vadovu Gintaru Šikšniu, „Saulės“ mokyklos mokytoja Rūta Virkutiene.

Lietuvos neįgaliųjų federacijos atstovams buvo pristatytas Druskininkų infrastruktūros pritaikymas negalią turintiems žmonėms, įgyvendinti projektai, kitos aktualijos / Edgaro Tamkevičiaus nuotrauka

Lietuvos neįgaliųjų federacijos atstovams buvo pristatytas Druskininkų infrastruktūros pritaikymas negalią turintiems žmonėms, įgyvendinti projektai, kitos aktualijos.

K. Skučas pabrėžė, kad Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos tikslas yra kuo daugiau negalią turinčių žmonių paskatinti būti fiziškai aktyviais, realizuoti save, o taip ieškomi ir norintys siekti aukšto meistriškumo įvairiose sporto šakose. Jis pabrėžė, kad amžiaus apribojimų, norint siekti aukštų pasiekimų, sporte nėra.

Vicemeras S. Kazakevičius pasidžiaugė, kad prieš keletą metų Druskininkų miestas buvo apdovanotas kaip draugiškiausias neįgaliesiems miestas. Jis taip pat akcentavo, kad Druskininkams svarbu vystyti ir plėsti sporto turizmą, kurorte sudarytos sąlygos užsiimti įvairiomis sporto šakomis, miesto infrastruktūra taip pat pritaikyta negalią turintiems žmonėms.

Susitikimo metu diskutuota apie galimybę Druskininkuose organizuoti renginį ir jo metu pristatyti negalią turintiems žmonėms galimybes sportuoti, parolimpines sporto šakas.

Nuspręsta toliau bendradarbiauti, skatinant Druskininkų savivaldybės žmonių su negalia fizinį aktyvumą bei sportinio meistriškumo siekimą.