Anapilin išėjusiems iškiliems druskininkiečiams – atminimo ugnelės


Druskininkuose puoselėjama graži tradicija, artėjant Visų Šventųjų ir Vėlinių dienoms, aplankyti miestui nusipelniusių žmonių ir žuvusiųjų už Lietuvos laisvę amžinojo poilsio vietas.

Praėjusį penktadienį Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, Savivaldybės tarybos nariai Inga Salickienė, Algis Bolys, Julius Matulevičius, Kultūros centro vadovė Rima Viniarskaitė, miesto muziejaus direktorius Gintaras Dumčius ir Turizmo, komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėja Vaiva Žagunienė aplankė miestui nusipelniusių bei kurorto istorijoje gilų pėdsaką palikusių žmonių kapus: padėjo gėlių, uždegė žvakelių.

Tylos minute buvo pagerbti M. K. Čiurlionio tėvų ir sesers, K. Dineikos, J. Pileckio, J. Čečiotos, K. Volfgango, Druskininkų garbės piliečių A. Dambrausko, P. Viščinio, A. Šuliausko, E. Kvaraciejienės kapai.

Gėlių padėta ir žvakelės uždegtos ir ant prie Mergelių akių esančių žuvusiųjų už Lietuvos laisvę kapų.

Artėjant Visų Šventųjų ir Vėlinių dienoms, buvo aplankytos miestui nusipelniusių žmonių ir žuvusiųjų už Lietuvos laisvę amžinojo poilsio vietos/Dianos Sinkevičiūtės nuotraukos