Aktyviems bendruomenės savanoriams – Savivaldybės vadovų padėkos

Visame pasaulyje populiarėjant savanoriškai veiklai, savanorystės iniciatyvos vis labiau sudomina ir druskininkiečių bendruomenę. Savanoriai darbuojasi nevyriausybinėse organizacijose, švietimo įstaigose, jaunimo užimtumo centre, kaimiškosiose bendruomenėse. O tie, kurie svajoja išmėginti savanorišką veiklą, bet nedrįsta to padaryti, jau trečius metus buvo kviečiami prisijungti prie Druskininkų savivaldybės inicijuotos akcijos „Tapk savanoriu bent vienai dienai“.

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai susitiko su aktyviausiais bendruomenės savanoriais ir akcijos „Tapk savanoriu bent vienai dienai“ dalyviais, išklausė jų įspūdžius ir patirtį savanoriškoje veikloje, padėkojo už iniciatyvumą bei diskutavo, ko reikia, kad savanoriška veikla vis labiau populiarėtų.

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas savanoriams įteikė padėkas bei simbolines dovanėles. „Jūs dovanojate dalelę savo dėmesio ir net gyvenimo kitiems – tai labai kilnu. Be Jūsų neįsivaizduoju mūsų bendruomenės – būtent Jūs esate tie, kurie savo pavyzdžiu rodote, kad egzistuoja žmogiškumas, pagarba ir supratimas“, – šiltų žodžių susirinkusiems negailėjo R. Malinauskas.

Padėkos įteiktos Ratnyčios parapijos Carito vaikų dienos centras „Džiugučiai“ savanorei Emilijai Pečiukevičienei, Maltos ordino pagalbos tarnybos Druskininkų skyriaus savanorėms Daivai Gasevičienei ir Marytei Stacevičiūtei, Druskininkų šeimos paramos centre savanoriaujančiai Nijolei Balevičiūtei, Druskininkų Švč. M. Marijos Škaplierinės parapijos savanorei Aušrai Lazauskienei, LPS „Bočiai“ Druskininkų miesto bendrijos savanoriams Irenai Jonaitienei, Tamarai Kazlauskienei, Juozui Sakalui, asociacijos „Padėkime vaikams“ savanorei Angelei Paulėkaitei, MB Augusto spauda savanoriavusioms Ramunei Ruckienei ir Daivai Bagdonavičienei, VšĮ Druskininkų globos ir slaugos namų savanorei Astai Akromaitei, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Druskininkų Viltis“ savanorei Linai Grigienei.

Mero pavaduotojas Linas Urmanavičius savanorius kvietė išsakyti, kokia pagalba jiems reikalinga. Pasak L. Urmanavičiaus, tai yra labai svarbu, nes bendromis jėgomis galima išspręsti daugybę klausimų.

Susitikime visi savanoriai vienbalsiai pritarė, kad svarbiausia jų veikloje – nuoširdus bendravimas, pasidalinimas sukaupta patirtimi. Ir Savivaldybės vadovai, ir susirinkę savanoriai pritarė, kad būtų labai naudinga organizuoti renginį, kurio metu susiburtų įvairiose organizacijose savanoriška veikla užsiimantys žmonės – būtų galima pasidalinti patirti, pasidžiaugti nuveiktais darbais, bendradarbiauti.

Susitikimo metu pasidžiaugta, kad Savivaldybės pradėta akcija „Tapk savanoriu bent vienai dienai“ pasiteisino – kai kurie savanoriai į ją įsijungė tik šiais metais, kiti dalyvauja akcijoje nuo jos pradžios.

Kviečiame druskininkiečius, norinčius išbandyti savanorišką veiklą, drąsiai kreiptis į Socialinės paramos skyrių, ten dirbantys specialistai padės susisiekti su organizacijomis, kurioms reikia Jūsų pagalbos. Dėl savanorystės galite kreiptis el. paštu: parama@druskininkai.lt arba tel.: (8313) 52543.

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai, susitikę su aktyviausiais bendruomenės savanoriais ir akcijos „Tapk savanoriu bent vienai dienai“ dalyviais, padėkojo už iniciatyvumą bei diskutavo, ko reikia, kad savanoriška veikla vis labiau populiarėtų/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

Druskininkų  savivaldybės informacija