Sukate galvą dėl dovanos moteriai? Galbūt padės šios idėjos

Sakoma, kad vyrams patinka būti apdovanotiems daiktais, o moterims – emocijomis. Jei norite, kad moteris jaustųsi tikrai laiminga ir ją gerai pažįstate, išsirinkti jai tinkamą dovaną neturėtų būti didelių problemų. Moterys mėgsta dovanas, kurios parodo, kad dovanotojas atkreipia dėmesį į tai, kas joms svarbu. Jei norite įtikti žmogui, su kuriuo nesate artimi arba kurį vis dar mažai pažįstate, verta pagalvoti dėl originalios dovanos moterims.

Didelės ir mažos šventės kiekvienai moteriai – ypatingas metas, kupinas magijos, patikimas svajonių išsipildymui ir, žinoma, nepamirštamų dovanų laukimui.

Spa procedūros

Vis daugiau žmonių daro išvadą, kad ideali dovana – ne daiktai, kurie ilgainiui taps netinkami ir užims vietą namuose, o įspūdžiai. Be to, bet kuris žmogus svajoja suteikti artimiesiems sveikatos ir energijos. Štai kodėl SPA dovanų kuponai tampa tokia populiari dovana.

Spa procedūros – tai veikla, naudinga ne tik kūnui, bet ir sielai. Nuolatinėje rutinoje gali būti sunku leisti sau tikrai atsipalaiduoti. Todėl dovanų kuponas masažui ar kitoms atpalaiduojančioms paslaugoms yra puikus būdas padovanoti moteriai šventę. Tai geros nuotaikos garantas, nesvarbu, ar gimtadienio ar bet kurios kitos šventės proga. Taip išvengiate streso, kaip nutinka daugeliu kitų atvejų, kai nesate tikri dėl teisingo pasirinkimo.

Įspūdžių dovanos

  • Jodinėjimas žirgais ar pasiplaukiojimas jachta, pasirinkimas priklauso nuo

moters pomėgių.  Kad laikas, praleistas kartu, truktų ilgiau nei įprastai pasiimkite krepšelį gėrybių ir surenkite nedidelį pikniką.

  • Dovanų kuponas vakarienei gerame restorane. Romantiškoje aplinkoje

galėsite labiau įsiklausyti vienas į kitą.

  • Skrydis oro balionu nustebins  moterį, tačiau šios staigmenos nereikėtų rinktis

siaubingai bijančioms aukščio. Didelė rizika, kad tokia dovana jai ne tik nepatiks, bet ir sukels neigiamų emocijų.

  • Bendra fotosesija. Kiekviena mergina mėgsta geras ir kokybiškas nuotraukas,

kurias galite išdidžiai parodyti savo draugams.

Dovanų kuponų pasirinkimas yra gana didelis, tačiau prieš pirkdami prisiminkite, kas labiau patinka jūsų sielos draugei. Vienos renkasi ramų pamatuotą poilsį su mylimu žmogumi, o kitos moterys nevengia prie romantiško pasimatymo pridėti šiek tiek veržlumo ir gabalėlio ekstremalaus sporto.