„Snow Arena“ vėl laukia žiemos malonumų mėgėjų

Nors karantino pabaigos dar nematyti, tačiau Vyriausybė jau bando po truputį atlaisvinti kai kurias veiklos sritis. Praėjusią savaitę buvo nuspręsta leisti pradėti veiklą lauko slidinėjimo trasoms. Tuo iškart suskubo pasinaudoti Druskininkų „Snow Arena“, praėjusį penktadienį pakvietusi slidinėti į lauko trasą. Šiuo pasiūlymu per savaitgalį pasinaudojo per 100 slidinėjimo entuziastų.

Vos atidaryta „Snow Arena“ lauko trasa iškart sulaukė lankytojų, pasiilgusių kalnų slidinėjimo/Žydrūno Borodičo ir asmeninio archyvo nuotraukos

„Snow Arena“ vadovas Aivaras Kadziauskas sakė, kad vos atidaryta lauko trasa iškart sulaukė lankytojų, kurie bilietus nusipirko internete.

„Prieš tai deramai parengėme lauko trasą – specialia mašina suspaudėme sniegą, patikrinome apšvietimą, paskelbėme internete apie bilietų prekybą“, – pasakojo A. Kadziauskas.

Jis patikino, kad paslauga teikiama, laikantis visų Vyriausybės reikalavimų ir saugumo taisyklių.

Nusileidę lauko trasa, kurios ilgis – apie 600 metrų, slidininkai, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, vidiniu keltuvu užkeliami į viršų ir vėl gali leistis nuo kalno.

A. Kadziauskas informavo, jog šiuo metu „Snow Arena“ neteikia slidžių nuomos paslaugos, todėl lankytojai naudojasi savo turimu inventoriumi.

Daugiausia lankytojų slidinėjimo trasa sulaukė praėjusį šeštadienį, o per visą savaitgalį žiemos malonumus „Snow Arenoje“ išbandė daugiau kaip 100 slidinėjimo entuziastų.

„Snow Arena“ vadovas pasakojo, kad penktadienį buvo atvykę Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovai, kurie patikrino, ar arenoje laikomasi Vyriausybės reikalavimų, užtikrinant asmenų saugumą.

„Galiu pasidžiaugti, jog gavome Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atsakymą, kad pas mus nebuvo nustatyta jokių pažeidimų, veikiame griežtai pagal taisykles“, – sakė A. Kadziauskas.

A. Kadziauskas kviečia druskininkiečius į areną atvykti paslidinėti kasdien nuo 11 iki 19 val. Jis sako, kad būtų smagu sulaukti daugiau lankytojų darbo dienomis, kai ir žmonių mažiau, ir bilietai pigesni.

„Kadangi žiema nesiruošia greitai trauktis, planuojame lauko trasoje įrengti nedidelius tramplynus, kad nusileidimas nuo kalno būtų dar įdomesnis ir suteiktų papildomo adrenalino. Labai laukiame tos dienos, kai bus galima judėti ne tik savo savivaldybės teritorijoje, bet ir sulauksime savo trasoje svečių iš visos Lietuvos. Garantuojame puikias emocijas ir saugumą“, – sakė „Snow Arena“ vadovas.

Parengė Laimutis Genys