Patogaus ir stilingo įvaizdžio formavimo patarimai vyresnio amžiaus moterims

Bėgant metams apranga nėra vien tik mados ir stiliaus klausimas – drabužiai privalo atitikti ir savo paskirtį bei mūsų su metais besikeičiantį gyvenimo būdą, todėl renkantis drabužius reikia atsižvelgti į daugybę skirtingų aplinkybių, apie kurias jaunesnėms moterims paprasčiausiai nereikia galvoti. Taigi, jei jūs jau kurį laiką susiduriate su įvairiomis dilemomis bandydamos suformuoti brandaus amžiaus moteriai tinkamą įvaizdį, pasidalinsime su jumis keliais praktiškais patarimais.

Ieškokite kuo geriau prisitaikančių drabužių

Prisitaikantys drabužiai yra sukurti būtent taip, kad juos būtų labai paprasta tiek apsirengti, tiek ir nusirengti. Tokio tipo drabužiai yra labai funkcionalūs ir praktiški, tačiau kartu ir ypač stilingi. Tai gali būti suknelės, sijonai su klostėmis, kelnės su ties šoninėmis siūlėmis esančiais ilgais ir plačiais užtrauktukais, suknelės ir palaidinės su atvira nugara arba didesniais užsegimais. Vyresnio amžiaus moterims tokie drabužiai reikšmingai palengvina kasdienybę ir suteikia daugiau komforto.

Drabužiai privalo tinkamai priglusti

Nepaisant to, koks yra jūsų amžius, niekuomet neturėtumėte sau leisti pasirinkti pernelyg laisvus arba per daug aptemptus drabužius, nes tai sukurs visiškai priešingą rezultatą nei tikitės. Pasirinkti drabužiai privalo puikiai tikti, todėl jie turi būti tinkamo dydžio. Kai kuriais atvejais gali būti išmintinga pasirinktus drabužius papildomai pakoreguoti pas siuvėją, pvz., patrumpinti rankoves, pakoreguoti kraštus ar kt., priklausomai nuo to, ką dėvėdamos jaučiatės patogiausiai.

Atsižvelkite į savo kūno apimčių pokyčius

Vyresnio amžiaus moterims formuojant savo stilių yra išmintinga atsižvelgti ir į savo kūno apimčių pokyčius bėgant metams. Paprastai su metais kūno apimtys didėja, todėl gali būti labai paprasta įprasti rinktis per daug didelius drabužius, siekiant kuo didesnio patogumo. Tačiau iš tikrųjų, jei didelių dydžių drabužiai bus per daug dideli, t.y. neatitinkantys jūsų tikrųjų apimčių, jie gali imti trukdyti. Todėl jei dėvimi didelių dydžių drabužiai, rinkitės tokius, kurie atitiktų jūsų tikslų dydį.

Nepamirškite drabužių sluoksniavimo

Drabužių sluoksniavimas yra jūsų įvaizdžio pagrindas, kadangi tai padeda palaikyti optimalią kūno temperatūrą, o taip pat suteikia galimybę lengvai užsidėti arba nusiimti vieną sluoksnį, tokiu būdu greitai prisitaikant prie pasikeitusių aplinkos ir oro sąlygų. Bėgant metams paprastai imame jausti sumažėjusią kūno temperatūrą, todėl savo drabužių spintoje svarbu turėti ir įvairių šiltų drabužių, pvz., megztinių, švarkų, šalikų, striukių, paltų, kepurių ir kt. Rinkitės neutralias spalvas, kurios galėtų lengvai tikti prie visų drabužių, ir kartu suderinkite tokių spalvų drabužius su viena ar keliomis išskirtinėmis stiliaus detalėmis.

Svarbus yra ir jūsų asmeninis stilius

Mados patarimai vyresnio amžiaus moterims neapsieina ir be asmeninio stiliaus išsaugojimo, o tai reiškia, kad formuodamos savo įvaizdį taip pat turėtumėte atsižvelgti į savo mėgstamas spalvas, raštus ir audinius.

Pakankamai dėmesio skirkite avalynei

Brandaus amžiaus moterims, formuojančioms savo įvaizdį, ne ką mažiau svarbu pasirūpinti ir tinkama, patogia bei saugia avalyne. Tai reiškia, kad pasirinktų batų padai turi būti neslidūs, taip pat reikėtų vengti avėti batelius be nugarėlės, jei pasirenkami sportbačiai ar kiti laisvalaikio batai, jie turėtų būti ne su raišteliais, o su užsegama velcro juostele. Žieminė avalynė turi būti neperšlampama, o vasarinė – kvėpuojanti.

Jei esame brandaus amžiaus, tai tikrai nereiškia, jog turime save įsprausti į labai griežtus rėmus. Svarbu atsižvelgti į tai, koks yra jūsų tikrasis skonis ir tai, kas jums iš tikrųjų yra patogu. Tuomet galėsite daug lengviau suderinti skirtingus drabužių modelius, audinius ir aksesuarus, išsaugodamos didelį pasitikėjimą savimi ir atrodydamos jaunatviškai.