Pasveikinti konkurso „Kaimynų kaimynas“ Dalyviai

Birželio 5 dieną Druskininkų policijos komisariate pasveikinti konkurso „Kaimynų kaimynas“ dalyviai. Konkurso tikslas buvo pastebėti šalia savęs kuo nors ypatingą žmogų – kaimyną, vertą, kad apie jį sužinotų ir kiti. Juk šalia mūsų gyvena daug įdomių žmonių. Vienas leidžia laiką, skirdamas jį įdomiam hobiui, kitas daug domisi šalies ar savo krašto istorija, taigi tokio žmogaus tiesiog įdomu pasiklausyti. Yra žmonių, kurie visa širdimi atsidavę savo profesijai ir savo ryžtu užkrečia kitus, o yra tokių, kurie tiesiog spinduliuoja šilumą, ir jų buvimas aplinkiniams suteikia jaukumo ir pasitikėjimo.

Leipalingietė Ramunė Janeikienė pasidžiaugė savo kaimynais Jonu ir Rima Židžiūnais, ricieliškiai Jurgita ir Aurimas Gudaičiai nepagailėjo gražių žodžių apie savo kaimynus Laimą ir Algį Leknickus. Neliko nepastebėta ir Švendubrės bendruomenės pirmininkė, visuomet energinga ir visuomeniška Vaida Grigelytė, kuriai gražių žodžių negailėjo jos kaimynė Danguolė Pačkauskaitė.

„Tam, kad pelnytum kaimynų pasitikėjimą, reikia įdėti nemažai pastangų. Galima tik pasidžiaugti tuo, kokiais gražiais žodžiais buvo pristatyti kaimynai!“, – sveikindamas konkurso dalyvius, sakė Druskininkų policijos komisariato viršininkas Gintaras Krasnickas.

Visiems konkurso dalyviams buvo įteiktos atminimo dovanėlės. Tikimės, kad šis konkursas taps tradiciniu, todėl kviečiame visus atkreipti dėmesį į savo kaimynus. Kiekvienas žmogus yra kažkuo ypatingas, tereikia tai pastebėti. Lauksime gausaus dalyvių būrio ir kitais metais.

Druskininkų policijos komisariate pasveikinti konkurso „Kaimynų kaimynas“ dalyviai/PK archyvo nuotrauka

Druskininkų PK informacija