Naujojoje odontologijos klinikoje „Didonta“ – visą birželio mėnesį nemokamos konsultacijos ir 20 proc. nuolaida pirmam vizitui

Druskininkuose, Merkinės g. 13-72, duris atvėrusi nauja, moderni gydytojos Dianos Kalinaitės odontologijos klinika „Didonta“ siūlo aukščiausios kokybės dantų gydymo vaikams ir suaugusiems, protezavimo, estetikos, dantų balinimo, burnos higienos paslaugas, malonų aptarnavimą ir išskirtinį dėmesį.

Norite gražios šypsenos ir išvengti dantų skausmo? Užsukite pas mus!

Jums padės jauni gydytojai odontologai, profesionaliai diagnozuojantys ir gydantys įvairias burnos ertmės bei dantų ligas, dirbantys su šiuolaikine modernia aparatūra, naudojantys kokybiškas, sertifikuotas medžiagas bei pažangias technologijas.

Naujosios klinikos specialistai rūpinasi aukštais kokybės ir etikos standartais, todėl pacientų gydymas čia neatsiejamas nuo malonaus ir šilto aptarnavimo. Ir visa tai už kiekvienam prieinamą kainą!

Mes visada laukiame Jūsų atvykstant. Atidarymo proga visą birželio mėnesį klinikoje „Didonta“ gydytojo konsultacija – nemokama, o pirmam vizitui bus taikoma net 20 proc. nuolaida!

Paskubėkite apsilankyti. Juk šypsena – gražiausia puošmena!

Kviečiame registruotis tel. +370 673 33866

I-V nuo 9 iki 18val.

Merkinės g. 13-72 duris atvėrė nauja, moderni gydytojos Dianos Kalinaitės odontologijos klinika „Didonta“

Užsakymo Nr. MDR-357-01