Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydyje – ir Druskininkų krašto atstovai

Praėjusį savaitgalį Karklėje, Klaipėdos rajone, surengtas XVII-asis Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis draugėn subūrė per 1000 vietos bendruomenių atstovų iš 25 Lietuvos savivaldybių.

Druskininkų savivaldybei atstovavo Leipalingio ir Viečiūnų bendruomenės narių komanda/Druskininkų savivaldybės archyvo nuotrauka

Sąskrydžio metu organizuotos diskusijos, mugė (prekyba, degustacijos, edukacijos), etnožaidynės-varžytuvės „Stiprūs, greiti ir gražūs“, Lietuvos mažųjų kultūros sostinių kolektyvų, jaunimo kolektyvų ir atlikėjų pasirodymai „Bendruomenių deimančiukai“, saugaus eismo akcija „Saugi bendruomenė – saugi Lietuva“, automobilių saugos diržų efekto bei transporto priemonės virtimo imitavimo įrenginių demonstravimas.

Druskininkų savivaldybei atstovavo Leipalingio ir Viečiūnų bendruomenės narių komanda. Druskininkų kiemelis kvietė žaisti golfą ir laimėti kvietimus komandai į Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centrą „Aqua“, „Snow Areną“ ar Leipalingio dvarą.

Etnožaidynėse-varžytuvėse „Stiprūs, greiti ir gražūs“ komandų komandos trofėjui laimėti Druskininkų krašto jaunimas iškovojo 3-ąją vietą.

Druskininkų savivaldybės informacija