KOKIŲ KREMŲ REIKIA VEIDO ODAI?

Kiekvieno iš mūsų veido oda būna skirtinga, todėl jai gali būti reikalingi ir skirtingi kremai. Todėl prieš renkantis kremą reikia išsiaiškinti, kokia mūsų oda – ar ji sausa, ar riebi, ar mišri, ar normali. Aišku, idealus atvejis, kai veido oda yra normalaus tipo, kai jos paviršius lygus, stangrus ir saikingai drėgnas, neblizgantis, su neišsiplėtusiomis poromis.

Kokie kremai tinka mišriai, riebiai arba sausai odai?

Jeigu jūsų veido oda yra normali, jai pakaks lengvo ir drėkinančio kremo. Riebi oda pasižymi blizgumu, išsiplėtusiomis poromis, būna išberta spuogeliais. Todėl šio tipo odai tinka tas kremas, kuris sugeria riebalų perteklių ir sausina odą. Be to, riebiai odai reikalingas kremas, kuris turi antiseptinių savybių, kurios padėtų įveikti ant veido susidariusius spuogus.

Tuo tarpu sausa oda iš pažiūros atrodo gražiai, ant jos labai retai atsiranda spuogai, tačiau ji šerpetoja ir yra linkusi raukšlėtis. Tokią odą reikia ne tik drėkinti, bet ir maitinti. Sausai odai skirti kremai turi riebalų, augalinių aliejų ir kitokių elementų maitinančių odą. Mišriai odai, kai kaktos ir nosies oda būna riebi, o skruostų – normali arba sausa, tinka kremai su suderintais komponentais, vieni maitina sausas odos vietas, kiti veikia atvirkščiai.

Ką reikia žinoti apie dieninius ir naktinius veido odos kremus?

Dienai ir nakčiai yra naudojami skirtingų rūšių veido kremai. Dieniniai kremai pasižymi lengvumu, geru įsigėrimu į odą. Juos galima naudoti ir makiažo pagrindo vietoje. Juose būna ir apsauga nuo ultravioletinių saulės spindulių. O naktiniai veido odos kremai yra riebesni, nes jų paskirtis – maitinti odą, nes kol žmogus miega, oda daug efektingiau maitinasi ir atkuria prarastas ląsteles.

Tiek dieninį, tiek naktinį kremą reikia tepti ant kruopščiai nuvalytos odos. To nepadarius, gali užsikimšti poros, po to atsiras spuogai, inkštirai, gali net kilti odos uždegimas. Jei norite sužinoti daugiau apie veido kremus, platesnę informaciją rasite interneto svetainėje: kristiana.lt, čia taip pat galėsite šiuos kremus ir nusipirkti internetu, kas yra labai patogu klientams, nes pirkinys pristatomas jiems į namus nurodytu adresu.