KOKIAS MOTERŲ ŠUKUOSENŲ RŪŠIS ŽINOME?

Niekas nepaneigs to, kad nuo pačių seniausių laikų ilgų plaukų šukuosenos išlieka tarp populiariausių. Tokie plaukai būna kerpami viena lygia linija, arba iškarpomi, kartais vardan žaismingumo į bendrą kompoziciją įvedami kirpčiukai. Pastarieji tinka bendrame kontekste su visų rūšių kirpimais. Greta ilgų plaukų šukuosenų populiarumo rikiuotėje puikiai tinka ir trumpų plaukų kirpimai.

Kas yra žinoma apie trumpų plaukų šukuosenas?

Dažnai pasirenkama muletu šukuosena, kai iš priekio plaukai kerpami trumpai, o iš pakaušio pusės paliekami ilgesni. Gana mėgstama ir pixie stiliaus šukuosena, jos dėka išryškėja veido bruožai, labiau atidengiamas kaklo grožis. Šios rūšies šukuosena pasižymi tuo, kad trumpai kerpami plaukai iš šonų ir ant pakaušio, o priekyje paliekami ilgi plaukai. Pixie šukuosena gali būti ir su kirpčiukais. Viena iš populiaresnių šukuosenų rūšių, tinkanti vyresnio amžiaus moterims – tai kare kirpimas.

Kaip apibūdinamas kare kirpimas?

Kare kirpimas yra mėgstamas už tai, kad tinka paties įvairiausio amžiaus moterims, o jų plaukai gali būti skirtingo storumo ir tekstūros. Šis kirpimas gali būti formuojamas su labai trumpais arba ilgesniais plaukais, jam tinka ir kirpčiukai. Apibendrinant, kare šukuosena yra tokia – aplink veidą paliekami ilgesni plaukai, o ant pakaušio – trumpesni.

Kas gali nutikti plaukus kerpant trumpai ir kaip to išvengti?

Tiesa, kai plaukai kerpami trumpai, jie praranda svorį, todėl sunkiau juos suvaldyti, gali išryškėti nepageidaujami plaukų verpetai, kitokie trūkumai. Nepageidaujamas pasekmes galima pašalinti į pagalbą pasitelkus tokias priemones, kaip plaukų vašką arba gelį, atitinkamą šukuosenos formavimo šepetį, prireikus tinka ir plaukų tiesintuvas.

Kokios plaukų spalvos ir šukuosenos bus madingos 2023 metais?

Praėjusiais metais pačios populiariausios plaukų spalvos buvo šios – riešuto, kaštono, šokolado, nuo jų neatsiliko ir raudona bei vario spalvos. Blondinės rinkosi  pilkus, sidabro arba medaus atspalvius. Manoma, jog paminėtos plaukų spalvos išlieka madoje ir šiais 2023 metais. O šukuosenų pasaulyje vis dėlto pačios madingiausios išliks trumpo kirpimo šukuosenos, nes jos paryškina moterų veiklumą ir energingumą. Tiesa, anot stilistų, išliks ypatingas dėmesys kirpčiams. Vienos pusės kirpčiai ir toliau bus populiarūs, itin madingi turėtų būti ilgesni kirpčiai, krentantys dailiomis bangelėmis iš šonų.