Kaip pagerinti interneto svetainės poziciją paieškoje?

Svarstote, kaip pagerinti savos interneto svetainės ar specifinės jos kategorijas pozicijas Google paieškos sistemoje? Šiandien, kai dauguma verslų sėkmingai perkėlė veiklą į interneto platybes, tai tapo viena populiariausių temų. Nors yra daug teigiančių žiną ypatingą SEO formulę, specialistai primena – visa lemia stiprus techninis pamatas ir „tvarkingas“ turinys. Taigi, į kokius aspektus tiksliau reikėtų atkreipti dėmesį?

Interneto svetainės techninis pamatas

Dairydamiesi SEO paslapčių, tikėtina, susidūrėte su ne vienu įrašu, siūlančiu begalę smulkių žingsnių paieškos rezultatų sąrašo viršūnės link. Vis dėlto, ekspertai ragina paprasčiausiai susitvarkyti savo „kiemą“. Taip, kad šis būtų techniškai tvarkingas, pajėgus ir aprūpintas visais reikalingais ištekliais. Techniniai aspektai tokiuose SEO sąrašuose neretai praleidžiami it savaime suprantami faktoriai.

Tvirtą interneto svetainės, o kartu ir SEO pamatą sudaro:

  1. svetainės greitis,
  2. sklandus darbas,
  3. saugumas,
  4. pasiekiamumas.

Ko gero, pastebėjote, kad visi šie kriterijai veda į tinkamo serverio pasirinkimą. Juk tik saugi ir reikalingu išteklių kiekiu aprūpinta interneto svetainė gali džiuginti nuolatiniu prieinamumu, saugumu, sklandžiu darbu ir sparta. Atrodo, darote viską, bet interneto svetainės reitingai vis tiek žemi? Gali būti, kad šiai tiesiog trūksta pajėgumų.

Jei vystote ambicingą veiklą, kuri pasižymi dideliu lankytojų srautu ar dideliu apdorojamų duomenų kiekiu, verta pasidomėti dedikuotaisiais serveriais. Dedikuota privati erdvė leidžia susikurti maksimaliai projektui pritaikytą, saugią erdvę, kurioje techninės bei programinės įrangos sprendimus priimate jūs.

Domina dedikuotų serverių konfigūracijos galimybės galingiems projektams? Verta pasižvalgyti čia: https://www.rackray.com/lt/dedikuoti-serveriai/.

Kokybiškas turinys: aktualūs ir optimizuoti tekstai

Kai turite tvarkingą ir pakankamai galingą interneto svetainės pamatą, laikas peržvelgti bei atnaujinti publikuojamą turinį. SEO specialistai teigia, kad Google sistema šiandien geba kuo puikiausiai identifikuoti, ar turinys yra patikimas ir aktualus skaitytojui. Tik tuomet, kai interneto svetainė atitinka aukščiausius techninius reikalavimus, o turinys – unikalią pirkėjo užklausą, galima tikėtis geresnės pozicijos rezultatų sąraše.

Patariama nepagailėti laiko šiems žingsniams:

  • išsamiam konkurentų tyrimui;
  • aktualių raktinių žodžių tyrimui;
  • SEO turinio strategijos planavimui;
  • kokybiško, pirkėjo užklausas atitinkančio turinio generavimui.

Kalbant apie kokybiško turinio generavimą, svarbu ne tik kurti naujus, bet ir atnaujinti senus įrašus. Pagalvokite apie išsamius prekių ar paslaugų aprašymus. Jei dar neturite, būtinai integruokite tinklaraštį.

Reguliarumas

Specialistai akcentuoja – nepakaks kelių populiariausias temas atspindinčių tekstų. Jei pasiryžote siekti aukščiausios pozicijos Google paieškos sistemoje, teks įdėti daug nuoseklaus darbo. Aukštose pozicijose per naktį neatsidursite, reikės laikytis suplanuotos strategijos tol, kol bene populiariausia paieškos sistema įvertins jūsų siūlomą pridėtinę vertę. Žinoma, net pasiekus trokštamą rezultatą, teks palaikyti aktyvumą tam, kad išliktumėte viršūnėje.

Nuosekli „rekomendacijų“ sistema

Saugi ir kokybišku turiniu išsiskirianti svetainė yra pirmasis rodiklis, kad internetinis projektas – patikimas. Ką daryti toliau? SEO specialistai teigia, kad būtina kurti patikimų atgalinių nuorodų sistemą. Galima sakyti, tai Google rezultatų vertinimo sistemoje veikia kaip savotiškos rekomendacijos. Pavyzdžiui, jei į jūsų puslapį nukreipia kiti patikimi šaltiniai (tinklaraščiai, naujienų portalai ir kt.), tai aiškus rodiklis – jūs turite kažką vertingo, kuo norisi pasidalinti.

Panašu, kad sėkmė slypi visai ne paslaptingose taktikose, bet elementariuose žingsniuose. Nuo ko pradėti iššūkių kupiną kelionę? Ekspertai primena – kokybišką namą pastatysite tik ant tvirto techninio pamato. Šiuo atveju tai galingas ir saugus serveris. O toliau sekite aukščiau apžvelgtais kertiniais kriterijais, kurie padės atsidurti ir išsilaikyti aukštose Google paieškos rezultatų pozicijose.