Kaip išnaikinti graužikus namuose?

Vienas nemaloniausių dalykų, kai namuose atsiranda graužikų, o savo namų su jais mes tikrai nenorime dalintis nei vienas. Graužikai gali padaryti nemenkos žalos ne tik jūsų namams, bet ir sveikatai. Pamėginti atsikratyti graužikų galite ir natūraliais, ekologiškais būdas. Galite naudoti spąstus pelėms, eterinius aliejus, pašalinti plyšius, per kuriuos gali patekti graužikai ar tiesiog įsigyti katę. Tačiau tokie būdai ne visada gali padėti ir būti efektyvūs.

Geriau šią užduotį patikėti šios srities profesionalams, kurie turėdami reikiamą įrangą bei priemones, profesionaliai pašalins graužikus ir padės užkirsti kelią jų atsiradimui. Nesvarbu kur graužikai bebūtų, sienose, lubose ar plyšiuose, kokybiškai savo darbą atliekanti įmonė padės juos pašalinti.

Graužikų naikinimas namuose ir kelio jų atsiradimui užkirtimas yra dar vadinamas deratizacija. Nors ir būdami maži, graužikai gali pridaryti daug žalos. Visų pirma, graužikai gali platinti ligas. Užsikrėsti jomis galima kai graužikas įkanda ar liečiasi su jumis. Taip pat graužikai gadina įvairius daiktus bei maistą. Nors šie gyvūnai yra maži, tačiau, kai kuriais atvejais jie gali elgtis itin agresyviai, todėl reikėtų pasisaugoti. Tad jeigu jūsų namuose atsirado pelės ar žiurkės, nedelskite ir imkitės reikiamų priemonių. Tokia paslauga sudaro esamos situacijos išanalizavimą, objekto ištyrimą, dokumentaciją, monitoringą, graužikų naikinimą specialiomis priemonėmis bei profilaktiką. Graužikų naikinimo paslauga yra labiau populiari rudens metu, kuomet vėstant orams, graužikai susidomi mūsų namais ne tik dėl šilumos, bet ir dėl maisto.

Profesionalus graužikų naikinimas yra dažnai vykdomas keliais etapais. Tokios paslaugos trukmė gali skirtis priklausomai nuo esamos aplinkos, graužikų pobūdžio bei kiekio ir esančių daiktų. Pirmiausia išanalizuojama pastato būklė, tarpai ir plyšiai, per kuriuos gali patekti graužikai. Taip pat įvertinama esama švara, kurios nebuvimas gali sukelti idealias sąlygas veistis graužikams. Jeigu švaros klausimas nėra sprendžiamas, tuomet graužikai vis sugrįš. Įvertinus esamą situaciją, specialistai parinks efektyviausias graužikų naikinimo priemones.

Norint efektyviai išnaikinti graužikus namie, nevarkite ir patikėkite šią paslaugą specialistams, jog graužikų galėtumėte atsikratyti sklandžiai.