K. Dineikos sveikatingumo parke poilsis bus dar malonesnis – pakabinti hamakai

Praėjusį penktadienį K. Dineikos sveikatingumo parke pakabinta 10 hamakų, skirtų patogesniam ir malonesniam druskininkiečių ir kurorto svečių poilsiui.
Hamakus, puoštus Druskininkų logotipu, nupirko ir įrengė Druskininkų savivaldybė. Praėjusiais metais parko lankytojai turėjo progą išmėginti poilsį hamakuose – idėjai pasiteisinus, nuspręsta ir šiais metais įrengti hamakus, suteikiant galimybę žmonėms atsikvėpti, pasisupti, pailsėti, paskaityti knygą gamtos apsuptyje.


K. Dineikos sveikatingumo parkas hamakų įrengimui parinktas kaip sveikatingumo ir ramaus poilsio oazė, itin pamėgta turistų ir vietos bendruomenės.
Sveikatingumo parkas įkurtas 1930 metais, o 1952-aisiais, pradėjus vadovauti K. Dineikai, buvo reorganizuotas ir išplėstas. Vėliau unikaliais gamtiniais ištekliais garsėjęs ir praeityje buvęs ypatingai populiarus parkas, priklausęs profsąjungoms, buvo apleistas. Pasibaigus kone dešimtmetį trukusioms diskusijoms, Vyriausybė perdavė parką Druskininkų savivaldybei, o 2013 metais buvo pradėti Sveikatingumo parko rekonstrukcijos darbai.
2015 metais lankytojams vartus atvėrė iš pagrindų atnaujintas K. Dineikos sveikatingumo parkas, 2020 m. buvo baigtas paskutinysis parko atnaujinimo etapas.

K. Dineikos sveikatingumo parke pakabinta 10 hamakų, skirtų patogesniam ir malonesniam druskininkiečių ir kurorto svečių poilsiui / Dianos Sinkevičiūtės nuotraukos