Geriausios mikrobangų krosnelės iki 150 eurų

Jeigu ieškote kokią gi mikrobangų krosnelę įsigyti ir esate nusistatę biudžetą išlaidoms iki 150 eurų, užsukote būtent ten, kur ir reikia! Mes jums pristatysime penkias, Lietuvos rinkoje populiariausias ir bene geriausiai pirkėjų vertinamas mikrobangų krosneles, kurių kaina neviršija 150 eurų bei trumpai jas pristatysime. Taigi tam, kad nereikėtų blaškytis po internetą, žiūrėti valandų apžvalgų ir vargti skaitant technines specifikacijas – penkios geriausios pastatomos mikrobangų krosnelės už mažiau nei 150 eurų.

Mikrobangų krosnelių kainos nurodomos pagal Varle.lt internetinės parduotuvės prekių katalogą – https://www.varle.lt/mikrobangu-krosneles/.

Samsung ME83X (94,89 eur)

Jeigu apsilankytumėte visuose namuose, kur per pastaruosius pusantrų metų buvo pirkta nauja mikrobangų krosnelė, didžiausią dalį sudarytų būtent šios Samsung gaminių serijos produkcija.

ME83X – galingas, talpus, funkcionalus bei itin kokybiškas įrenginys. Jis ne tik atrodo stilingai, tačiau ir talpina 23l krosnelės viduje, gali kaitinti maistą iki 800W galingumu, turi apsaugą nuo vaikų, atitirpinimo rėžimą, 6 galios lygius, automatinį programavimą pagal maisto produktus, o vidus yra dengtas keraminiu emaliu. Pastarasis labai lengvai valosi ir nesugeria kvapų.

Patogus valdymas, gražus dizainas ir didžiulis funkcionalumas paverčia Samsung ME83X turbūt vienu geriausių pasirinkimų rinkoje.

Gorenje MO4250CLI (146,99 eur)

Mūsų nedideliame sąraše tai yra pati brangiausia krosnelė. Tai, kad brangiausia – pateisina jos gausus funkcionalumas, išmanus valdymas bei išskirtinis, vintažinis dizainas. MO4250CLI modelis yra retro stiliaus, turintis atitirpinimo, keptuvo bei lengvai reguliuojamo šildymo funkcijas.

700W galingumo ir 20l talpos mikrobangų krosnelė puikiai papildys interjerą ten, kur norisi šiek tiek unikalesnės atmosferos ar išskirtinumo.

DAEWOO KOR-662BW (53,31 eur)

Jeigu ieškote pigiausio-geriausio produkto rinkoje – mikrobangų krosnelė Daewoo KOR-662BW yra beveik idealus pirkinys. Ji svers vos 9,7kg, kas yra 2-3kg mažiau nei konkurencingos mikrobangų krosnelės su ta pačia talpa.

Maksimalus krosnelės galingumas – 700W. Taip pat verta paminėti ir tai, jog KOR-662BW yra elektros energiją tausojantis įrenginys, o krosnelės vidaus ergonomika bei inžineriniai sprendimai užtikrina lengvą nešvarumų nuvalymą ir tolygų maisto produktų šildymą.

SAMSUNG ME83D-1/BAL (76,81 eur)

Samsung vardas buitinės technikos ir vartotojų elektronikos srityse turbūt būtų aukščiausiose vietose. Ši Pietų Korėjos korporacija gamina viską, nuo skalbimo mašinų iki televizorių, o tarp jų ir mikrobangų krosneles. Jos, kaip ir visa kita koncerno technika – kokybiškos bei parduodamos prieinamomis kainomis.

ME83D-1/BAL – modelis, pasižymintis kone idealiu kainos ir kokybės santykiu. Mikrobangų krosnelės talpa – 23 litrai, galingumas – iki 800W, o naudotojai taip pat turi atšaldymo funkciją. Nors tai tikrai nėra gausiausiai technologijomis apginkluotas įrenginys, tačiau jo išorė bus be galo atspari įbrėžimams, rūdims ir karščiui, o maistas būna šviežesnis bei kvepia skaniau, nes keraminis emalis, kuriuo padengtas krosnelės vidus – nesugeria kvapų.

CANDY CMG 2071M (59,99 eur)

Nors iš šono atrodo pakankamai kukli, tačiau Candy CMG 2071M tikrai traukia akį. Nežinia ką būtent šis gamintojas daro kitaip, tačiau jo gaminius atskirsite visada.

Pats CMG 2071M modelis yra 20l talpos, tačiau tuo pat metu ir pakankamai kompaktiškas. Už labai nedidelę investiciją gaunate nemažą – 700W krosnelės galią, tris programas, o tarp jų ir atitirpinimo bei grilio funkcijas.