Druskininkų TVIC pristatė kurortą Vilniaus „Sostinės dienose“

Rugsėjo 3-5 d. Vilniuje surengtame festivalyje „Sostinės dienos 2021“ Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) atstovai pristatė mūsų kurorto lankytinas vietas, siūlomas paslaugas, pramogas.

Po vasaros į sostinę sugrįžę gyventojai ir miesto svečiai užtvindė šventei skirtas gatves, skverus ir aikštes. Gedimino prospekte įkurtoje „Turizmo gatvėje“ buvo galima surasti turizmo informacijos centrus iš visos Lietuvos, jie supažindino lankytojus su turizmo naujovėmis bei teikiamų paslaugų įvairove.

yje „Sostinės dienos 2021“ Druskininkų TVIC atstovai pristatė mūsų kurorto lankytinas vietas, siūlomas paslaugas, pramogas, buvo galima nusifotografuoti prie nuotraukų rėmelio „Pirmi kartai Druskininkuose“ ir iškart gauti atspausdintą momentinę nuotrauką/Mariaus Dovidausko nuotraukos

Šventės metu Druskininkų stendo lankytojai turėjo galimybę paragauti šiltos čiobrelių arbatos, atsigerti mineralinio „Druskininkų Hermis“ vandens, gauti suvenyrų, lankstinukų, sužinoti informacijos apie miestą. Taip pat buvo galima nusifotografuoti prie nuotraukų rėmelio „Pirmi kartai Druskininkuose“ ir iškart gauti atspausdintą momentinę nuotrauką. Druskininkų stendo lankytojus domino įvairi informacija – aktyvus poilsis, sanatorinis gydymas, dviračių takai ir maršrutai, apgyvendinimo paslaugos bei renginiai.

Druskininkų TVIC atstovai liepos mėnesį lankėsi ir Klaipėdoje surengtoje „Jūros šventėje“, ten taip pat buvo pristatytas Druskininkų kurortas, sulaukęs itin didelio susidomėjimo. Dažnas svečias, apsilankęs Druskininkų stende, gyrė Druskininkus už išpuoselėtą aplinką, didelį poilsio galimybių pasirinkimą ir sakė, kad nuolatos lankosi mūsų kurorte.

Druskininkų TVIC informacija