Druskininkų Turizmo ir verslo informacijos centras mūsų kurortą pristatė Vilniaus „Sostinės dienose“

Rugsėjo 1-3 d. Vilniuje organizuotame festivalyje „Sostinės dienos 2023“ Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) atstovės pristatė mūsų kurorto lankytinas vietas, siūlomas paslaugas, pramogas. Po vasaros į sostinę sugrįžę gyventojai ir miesto svečiai užtvindė gatves, skverus ir aikštes. Preliminariais skaičiavimais, „Sostinės dienose“ šiais metais apsilankė daugiau nei 330 tūkstančių žmonių.

Druskininkų TVIC atstovės pristatė lankytinas Druskininkų vietas, kurorto siūlomas paslaugas, pramogas / Druskininkų TVIC archyvo nuotrauka

Gedimino prospekte, šalia Lukiškių aikštės įsikūrusioje „Turizmo gatvėje“ buvo galima surasti turizmo informacijos centrus iš daugelio Lietuvos miestų ir miestelių, kuriuose lankytojai buvo supažindinami su turizmo naujovėmis bei teikiamų paslaugų įvairove.

Šventės metu Druskininkų stendo lankytojai turėjo galimybę pasivaišinti natūraliu mineraliniu Druskininkų vandeniu „Hermis“, sudalyvauti loterijoje, sužinoti informaciją ir naujienas apie mūsų kurortą, gauti leidinių, žemėlapių, suvenyrų, susipažinti su „Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro AQUA“ ir „UPA Medical SPA“ atstovėmis ir jų centrų teikiamomis paslaugomis, gauti specialių nuolaidos kuponų.

Lankytojus domino įvairi informacija: gydomosios ir SPA procedūros, procedūrų ir paslaugų kainos, lankytinos vietos gamtoje, dviračių takai, renginiai. Dažnas svečias, apsilankęs Druskininkų stende, pagyrė mūsų kurortą už sutvarkytą aplinką, gamtą, aukštą poilsio paslaugų ir procedūrų kokybę ir minėjo, kad nuolat aplanko Druskininkus, visuomet nori čia sugrįžti.

Druskininkų TVIC informacija