Druskininkų švietimo bendruomenę subūrė kasmetis baidarių žygis

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (VSB), skatindamas ugdymo įstaigų bendruomenių fizinį aktyvumą bei stiprindamas bendradarbiavimą su švietimo įstaigomis, rugpjūčio 26 d., organizavo baidarių žygį Baltosios Ančios upe.

Druskininkų švietimo bendruomenę Druskininkų savivaldybės VSB pakvietė į kasmetį baidarių žygį/ Druskininkų savivaldybės VSB archyvo nuotrauka

Žygyje dalyvavo Druskininkų savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus, „Ryto“ gimnazijos, „Atgimimo“ mokyklos, Leipalingio, Viečiūnų progimnazijų, lopšelių-darželių „Žibutė“ ir „Bitutė“ bei Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovai.

Žygio pradžioje įsiamžinę bendroje fotografijoje ir susipažinę su saugaus elgesio taisyklėmis vandenyje, visi sėdo į baidares ir pajudėjo Baltosios Ančios upe.

Įveikę nelengvą 8 kilometrų trasą, baidarininkai pasiekė stovyklavietę, kurioje jiems buvo paruoštos įvairios užduotys. Kiekviena komanda turėjo sukurti savo sveikatos receptą bei varžytis estafetėse.

Švietimo įstaigų atstovams įvykdžius visas užduotis ir susumavus taškus, paaiškėjo, kad, kaip visada, nugalėjo draugystė.

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi aktyviu bendradarbiavimu su ugdymo įstaigomis.

Druskininkų savivaldybės VSB informacija