Druskininkų kurorto galimybės pristatytos „Sostinės dienose“

„Turizmo gatvėje“ buvo galima aplankyti ir Druskininkų TVIC atstovus, kurie pristatė mūsų kurorto lankytinas vietas, siūlomas paslaugas, pramogas bei artimiausius renginius / Druskininkų TVIC archyvo nuotrauka

Rugsėjo 2-4 d. Vilniuje organizuotame festivalyje „Sostinės dienos 2022“ Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro bei verslo atstovai pristatė mūsų kurorto lankytinas vietas, siūlomas paslaugas, pramogas bei artimiausius renginius.

Po vasaros į sostinę sugrįžę gyventojai ir miesto svečiai užtvindė šventei skirtas gatves, skverus ir aikštes. Gedimino prospekte įsikūrusioje „Turizmo gatvėje“ buvo galima surasti iš visos Lietuvos atvykusius turizmo informacijos centrų atstovus, kurie supažindino lankytojus su turizmo naujovėmis bei teikiamų paslaugų įvairove.

Šventės metu Druskininkų stendo lankytojai turėjo galimybę atsigaivinti mineraliniu vandeniu „Akvilė“, sudalyvauti sveikatinimo ir poilsio centro „Aqua“ organizuojamame žaidime-loterijoje be pralaimėjimo, gauti specialių nuolaidų kuponų apsilankymui sveikatos namuose „UPA“ bei sužinoti aktualią informaciją apie miestą. Lankytojus labiausiai sudomino aktyvaus laisvalaikio bei sanatorinio gydymo galimybės, taip pat dviračių takai, apgyvendinimo paslaugos ir renginiai.

Dažnas svečias, apsilankęs Druskininkų stende, gyrė mūsų miestą už išpuoselėtą aplinką, didelį poilsio galimybių pasirinkimą ir sakė, kad nuolat lankosi mūsų kurorte.

Druskininkų TVIC informacija