Druskininkai – vis patrauklesni Latvijos turistams

Nuo sausio 31 iki vasario 2 d. Ķipsala tarptautiniame parodų centre (Ryga, Latvija) veikusioje 27-oje Tarptautinėje turizmo parodoje „Balttour 2020“, kurioje dalyvavo daugiau nei 860 dalyvių – kelionių organizatoriai, turizmo informacijos centrai, viešbučiai, SPA centrai, sanatorijos, kaimo turizmo sodybos ir kiti – iš 40 šalių, siūlantys įvairiausius kelionių maršrutus, sveikatinimo procedūras, edukacines programas, degustacijas. Lietuvai atstovavo 25 turizmo informacijos centrai, įmonės bei organizacijos. Parodą aplankė daugiau kaip 29 000 lankytojų.

Druskininkų TVIC stende apie kurorte teikiamas paslaugas pasakojo Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro AQUA, „Grand SPA Lietuva“, sanatorijos „Belorus“, viešbučių „Regina“ ir „Galia“ atstovai/Druskininkų TVIC archyvo nuotrauka

Druskininkų kurortas buvo pristatytas Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro įrengtame LED ekranų informaciniame stende. Jame dirbo ir apie savo paslaugas pasakojo Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro AQUA, „Grand SPA Lietuva“, sanatorijos „Belorus“, viešbučių „Regina“ ir „Galia“ atstovai.

Lankytojai aktyviai domėjosi Druskininkų kurorte teikiamomis paslaugomis: apgyvendinimo galimybėmis, sveikatinimo bei SPA procedūromis, pramogomis šeimoms su vaikais. Jiems buvo įdomu, ką galima pamatyti, kaip smagiai bei turiningai praleisti laiką mūsų kurorte, renginiais bei naujovėmis, grožėjosi LED ekranuose rodomais Druskininkų vaizdais. Sausio 31 d. parodoje dalyvavusius Druskininkų atstovus aplankė Lietuvos ambasados patarėjas Tomas Grabauskas. 

Latvija, pagal turistų skaičių, Lietuvoje užima aštuntą vietą. Per devynis 2019-ųjų mėnesius latvių turistų skaičius Lietuvoje, lyginant su tuo pačiu 2018 metų laikotarpiu, padidėjo 6,2 proc. Per tą patį laikotarpį Druskininkuose apsilankė daugiau kaip 13 tūkstančių turistų iš šios šalies.

Druskininkų TVIC informacija