AR DAUG SVEČIŲ ĮMANOMA SUKVIESTI Į ŠVENTĘ PO ATVIRU DANGUMI?

Lauko paviljonus prisimename tada, kai prireikia organizuoti kokią nors didelę šeimos ar visuomeninę bendruomenės šventę, proginę mugę, verslo pristatymo partneriams ar klientams renginį. Erdvių palapinių, prekybinių paviljonų ar spalvingų pavėsinių nereikia ilgai ieškoti, nes Lietuvoje veikia visas būrys šias šventines priemones nuomojančių įmonių. Pavyzdžiui, paviljonus galima nusipirkti arba išsinuomoti internetinėje parduotuvėje: https://renginiopartneris.lt/lt/72-paviljonai.

Į kokius klausimus pirmiausiai reikia atsakyti, prieš nuomojantis paviljonus, palapines ir kitokią šventinę įrangą?

Jei pasiryžote surengti kokį nors renginį, pirmiausiai viską ramiai ir šaltai apgalvokite. Jums būtina sau atsakyti į tokius klausimus: „Kur vyks jūsų šventė, kokia bus jos aplinka ir kiek jai reikės vietos, kad galėtumėte patenkinti visus jums kilusius poreikius?“. Pagal užimamo ploto dydį ir svečių skaičių galėsite apskaičiuoti kiek ir kokių palapinių, paviljonų jums reikia užsakyti.

Labai daug priklauso nuo pasirinktos renginio vietos. Jeigu linksmintis ir pramogauti ketinate savo privačiose valdose, tada jums nereikės gauti kieno nors leidimo jose pasistatyti pramogoms reikalingus objektus. Priešingu atveju jums reikės gauti tos vietos, kur vyks pobūvis, šeimininko leidimą.

Kokios yra lauko palapinių ir paviljonų fizinės savybės bei galimos formos?

Išsinuomoti galima pačios skirtingiausios išvaizdos ir įvairiausių formų pramoginius lauko statinius. Tarp jų, arkos, kupolo, pagodos, crown formos arba moduliniai paviljonai ir palapinės. Todėl įmanoma išsinuomoti tokias palapines, kurios atitiktų jūsų norimą stilių.

Visi šie gaminiai nepraleidžia vandens, todėl puikiai apsaugo nuo lietaus. O tankus jų audinys apsaugo ne tik nuo vandens, bet ir nuo karštų saulės spindulių bei suteikia malonų pavėsį per vasaros kaitrą.

Ar šventinėse palapinėse telpa daug žmonių?

Šventinės palapinės yra įvairaus didumo. Pačios mažiausios gali sutalpinti kelias dešimtis artimo šeimos rato svečių, o didžiausios talpina net kelis šimtus kviestinių svečių. Daug kas priklauso ir nuo palapinių konstrukcinių savybių. Esama tokių palapinių, kurios būdamos vienodo modelio, yra labai lengvai jungiamos viena su kita. 

Tai leidžia suformuoti gana didelę erdvę ir susodinti joje itin didelį būrį žmonių. Be to, palapinių ir paviljonų nuoma užsiimančios įmonės, jei reikia savo produkciją atveža į vietą ir padeda sumontuoti.