Viešoji biblioteka kviečia dalyvauti teminėje akcijoje „Senjorų dienos internete“

Spalio 21-25 d. Viešojoje bibliotekoje rengiami projekto „Prisijungusi Lietuva“ interneto seminarai, kurių metu senjorai ir visi norintieji smagioje draugijoje kasdien nuo 11 val. galės žiūrėti vis kitas vaizdo transliacijas, užduoti klausimus ir pasipraktikuoti. Seminaruose įvairių sričių ekspertai ir žinomi Lietuvos žmonės dalinsis žiniomis, patirtimi apie interneto ir technologijų privalumus skirtingose sferose, o senjorai iš visos Lietuvos internetu galės užduoti ir gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

„Senjorų dienos internete 2019“ transliacijų temos:

Spalio 21 d. – Technologijų vitaminai. Aptarsime, kokia e. recepto nauda Jums? Kur ieškoti patikimos informacijos apie Lietuvoje registruotus ir kompensuojamus vaistus. Ypatingos transliacijos viešnios pristatys technologijų pagalbą ir naudą sportuojant.

Spalio 22 d. – Pats sau gidas. Keliauti galima patogiai ir pigiai! Kviečiame kartu su transliacijos dalyviais planuoti keliones Lietuvoje ir ne tik. Sužinosite, kaip, naudojantis technologijomis, planuojamos kelionės viešuoju transportu, nuosavu automobiliu ar lėktuvu, kaip rasti viešbučius, lankytinus objektus ar pramogas, žemėlapyje.

Spalio 23 d. – Bankas tavo delne. Šiandien bankas telpa telefone, o asmeninis biudžetas – mokėjimo kortelėje. Kaip įgyti pasitikėjimo, naudotis šiais įrankiais? Transliacijos metu Lietuvos bankų asociacijos ir finansų ekspertai pasidalins paprastais ir praktiškais patarimais, kaip tvarkytis su savo pinigais moderniai bei saugiai.

Spalio 24 d. – Bendravimo mados. Ar prisimenate savo pirmąjį kvietimą į pasimatymą? O ar žinote, kaip tai vyksta šiandien? Per transliaciją aptarsime šiuolaikinius skaitmeninio bendravimo būdus, tendencijas. Dalinsimės patarimais, kaip socialiniuose tinkluose bendrauti ne tik smagiai, bet ir saugiai, o transliacijos pabaigoje paskelbsime senjorams skirtą konkursą!

Spalio 25 d. – Išmanusis daržas. Ruduo – tai metas, kai daržai ir sodai ruošiasi žiemos miegui, o Jūsų laukia daugybė užduočių, todėl geriausia jas sudėlioti prioritetine tvarka. Dr. Algirdas Amšiejus su Jumis mielai dalinsis patarimais ir rekomendacijomis apie sodo paruošimą žiemai. Neturite erdvės daržininkauti? Papasakosime, kaip internetas, meilė daržui, sodui ir turima žemė sujungia bendruomenes.

Akcijos „Senjorų dienos internete 2019“ tikslas – skatinti vyresnio amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, pažinti grėsmes bei netikras žinias, saugiai ir atsakingai naudotis aktualiomis e. paslaugomis, nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius.

Daugiau informacijos www.prisijungusi.lt arba artimiausioje bibliotekoje.

Druskininkų savivaldybės

Viešosios bibliotekos informacija