Šiemet Šv. Patriko dieną ir Druskininkai nušvito žaliai

Nors Šv. Patriko diena yra kasmetė airiška šventė, pasaulyje daugėja ir kitų tautų, švenčiančių šią dieną. Prie jų šiemet prisijungė ir sveikatingumo bei pramogų oazė Druskininkai, ta proga visus kvietę kovo 16 d. apsilankyti kurorte.

Kadangi tradiciškai nuo šios šventės yra neatskiriama žalia spalva, mieste buvo pasiūlyta daugybė veiklų ir vietų, kuriose buvo galima pasidžiaugti šia spalva, visų pasiilgta po baltos ir pilkos žiemos.

„Žalios“ veiklos mieste tęsėsi nuo ryto iki vėlaus vakaro. Šventė prasidėjo rytine mankšta K. Dineikos sveikatingumo parke. Popietę Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras „Aqua“, kuris savo architektūra primena Šv. Patriko dienos simbolį – trilapį dobilą – pakvietė į airiško kino seansą ir parko erdvėse atidarytą įžymaus airių rašytojo J. Joyce biografijos parodą. Ten koncertavo M. K. Čiurlionio meno mokyklos pučiamųjų orkestras, savo pasirodymu žavėjo „Dosado“ šokių grupė. Viešbučio „Flores“ žiemos sode, šalia žaliai nudažyto krioklio ir baseino, buvo galima pasivaišinti tradiciniu airišku gėrimu – karštomis obuolių sultimis.

Sutemus, visi vėl buvo pakviesti sportuoti ir sudalyvauti „žaliajame“ naktiniame bėgime.

Žalia spalva tądien nušvito Lynų keltuvų įlaipinimo stotelė, sveikatinimo ir poilsio centras „Aqua“, Druskininkų gydyklų pagrindinis įėjimas, tiltas ir kiti kurorto objektai.

Renginį organizavo Druskininkų savivaldybė, Druskininkų kultūros centras, Druskininkų visuomenės sveikatos biuras, sveikatinimo ir poilsio centras „Aqua“.

Druskininkų savivaldybės archyvo ir Rimutės Viniarskaitės nuotraukose – Šv. Patriko dienos renginių akimirkos

Druskininkų  savivaldybės informacija