Justino Marcinkevičiaus atminimo paukštės maketas – jau Druskininkuose

Praėjusį penktadienį Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, vicemerai Linas Urmanavičius ir Simonas Kazakevičius, Architektūros ir urbanistikos bei Ūkio skyriaus specialistai susitiko su skulptūros, skirtos poeto Justino Marcinkevičiaus atminimui, autoriais – skulptoriumi Vidmantu Gylikiu ir architektu Linu Krūgeliu. Susitikimas vyko šalia Druskininkų kultūros ir kongresų rūmų esančiame parke, į kurį skulptūros autoriai atsivežė realaus dydžio skulptūros maketą.

Susitikimo su skulptūros, skirtos poeto Justino Marcinkevičiaus atminimui, autoriais metu diskutuota, kur geriausia būtų pastatyti skulptūrą / Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

Susitikimo metu buvo diskutuojama, kur geriausia būtų pastatyti skulptūrą.

„Nusprendėme skulptūrą statyti parko pradžioje, prie ąžuolo. Už skulptūros bus matomi parko, Kultūros ir kongresų rūmų bei M. K. Čiurlionio paveikslais puošto „Nemunas by Citus“ pastato fragmentai. Skulptūra turėtų būti pagaminta ir Druskininkuose pastatyta dar šių metų pabaigoje“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.

Specialistų skaičiavimais, skulptūros pastatymas ir aplinkos sutvarkymas kainuos apie 120 tūkst. Eur. Šiuo metu jau surinkta 68,5 tūkst. Eur.

Palaikantieji ir norintieji prisidėti prie Lietuvos tautos dainiaus J. Marcinkevičiaus atminimo įamžinimo Druskininkuose, gali tai padaryti – tam tikslui atidaryta speciali tikslinėms lėšoms skirta sąskaita:

Druskininkų savivaldybės administracija

LT057300010002225631,
AB Swedbank

Pavedimo paskirtyje galite nurodyti: Marcinkevičiui skirtam paminklui.