Akcijos „Gerumo žvaigždė 2019“ metu sunkiai besiverčiančioms šeimoms paaukota 6500 eurų

Jau tryliktą kartą organizuota kalėdinė paramos akcija „Gerumo žvaigždė 2019“ baigėsi. Šios idėjos organizatorė ir įgyvendintoja bendrovė „Lankava“, susumavusi rezultatus, džiaugiasi, galėdama prisidėti prie sunkiai besiverčiančių šeimų gyvenimo bei jų buities pagerinimo.

Šįkart paramos sulaukė Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Alytaus padalinio globojamos šeimos ir asmenys. Įmonės „Lankava“ klientų ir akcijos rėmėjų dėka buvo surinkta net 6500 eurų, už kuriuos „Lankavos“ atstovai nupirko dovanų čekius ir juos išdalino šeimoms, kad jos galėtų nusipirkti buityje labiausiai trūkstamų daiktų.

Be viso to, prie „Lankavos“ gerumo akcijos įvairiomis dovanomis prisidėjo ir rėmėjai. Norime nuoširdžiai padėkoti įmonei UAB „Ejot Baltic“, kurie sunkiai besiverčiančioms šeimoms padovanojo du  nešiojamus kompiuterius, o įmonės darbuotojai asmeniškai nupirko po patalynės komplektą. Taip pat dėkojame įmonei „Hanbud Henryk Pruszynski“, kurie padovanojo skalbimo mašiną, ir UAB „Mundus LT“ už tai, kad prisidėjo savo gaminama produkcija – buitine chemija.

Džiaugiamės, kad mūsų įmonės darbuotojai prie šios akcijos prisidėjo savanoriaudami ir iš arčiau susipažino su likimo nuskriaustais žmonėmis, kurie nesiskundžia, o priešingai – džiaugiasi gyvenimu ir kiekviena, net ir menkiausia smulkmena.

UAB „Lankava“ kolektyvas dėkoja savo klientams ir rėmėjams, kurie savo indėliu prisidėjo prie Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Alytaus padalinio globojamų šeimų bei asmenų gerovės.

Kalėdinė paramos akcija „Gerumo žvaigždė“ vyko 2019 metų lapkričio 2 – gruodžio 24 dienomis. Dėkojame už Jūsų gerumą!