Leipalingio progimnazijoje – vaikų vasaros stovykla

Vasaros stovyklos – viena iš geriausių vaiko užimtumo priemonių, puikus būdas gerai praleisti laiką su klasės draugais ar kitais bendraamžiais jau ne mokyklos suole, o aktyviose, naujų išbandymų kupinose veiklose.

Pasibaigus dar vieniems mokslo metams, Leipalingio progimnazijos mokiniai – nuo priešmokyklinukų iki pačių vyriausių progimnazijos mokinių – su dideliu džiaugsmu pasinėrė į vaikų vasaros stovyklų šurmulį. Birželio 10-28 dienomis, sėmėsi naujų žinių, aktyviai keliavo, dalyvavo skirtingose edukacinėse programose.

Visos stovyklos metu  vaikai mokėsi komandinio darbo, įveikė ne vieną savo baimę, lavino fizinius, meninius, kūrybinius įgūdžius, prasmingai ir turiningai praleido laisvalaikį.

Už patirtus nuotykius ir nepamirštamą vasaros savaitę stovykloje dėkojame progimnazijos mokytojams, Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistams, Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos komandai, visiems edukatoriams bei Druskininkų savivaldybei – už veiklų finansavimą.

Mankšta kartu su Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialiste/Leipalingio progimnazijos archyvo nuotrauka

0-4 klasių mokinių stovyklos atidarymas. Edukacinė programa su Alvinu/Leipalingio progimnazijos archyvo nuotrauka

5-8 klasių. stovyklautojų žygis baidarėmis/Leipalingio progimnazijos archyvo nuotraukaKliūčių ruožas edukacinėje programoje Dzūkijos „razbainykai“/Leipalingio progimnazijos  archyvo nuotrauka

Kliūčių ruožas edukacinėje programoje Dzūkijos „razbainykai“/Leipalingio progimnazijos archyvo nuotrauka

Leipalingio progimnazijos informacija