JUC erdvėse – ir psichologų konsultacijos

2019-aisiais Druskininkų jaunimo užimtumo centras vykdo Druskininkų savivaldybės finansuojamą visuomenės sveikatos projektą „Be streso“. Dirbdami su jaunimu, pastebime, kad jaunuoliai kasdien susiduria su vis naujais iššūkiais, kurie kenkia jauno žmogaus psichologinei sveikatai. Todėl įvairiais metodais siekiame stiprinti jaunuolių psichologinį atsparumą. Projektas orientuotas į jaunimo psichologinės sveikatos saugojimą ir gerinimą, didinant psichosocialinių paslaugų plėtrą.

Jaunas žmogus turi galimybę ateiti į JUC ir pasikalbėti su specialistais apie jiems rūpimus klausimus, problemas/Druskininkų JUC archyvo nuotrauka

Šio projekto metu surengti 8 susitikimai su lektoriumi Vaidu Arvasevičiumi. „Esu trijų vaikų tėvas. Studijuoju šiuolaikinės psichologijos, pedagogikos teorijas ir amžių patikrintą Vedų raštų filosofiją. Esu sertifikuotas kūno psichoterapeutas, šeimos, karjeros, gyvenimo būdo konsultantas, lektorius“, – taip save pristato V. Arvasevičius.

Jis susitiko su Druskininkų savivaldybės mokyklų mokiniais ir tėvais. Susitikimų su mokiniais metu buvo kalbama apie reputaciją ir pripažinimą tarp bendraamžių, streso valdymą, bendravimą, tikslų siekimą. Tėvai ir mokytojai kalbėjo apie vaikų elgesį: kaip reaguoti į netinkamą elgesį, kaip paskatinti ir pagirti vaikus, paauglystės problemas, bendravimą su paaugliu.

Siekiant stiprinti psichologinę jaunų žmonių sveikatą, Jaunimo užimtumo centre du kartus per savaitę organizuojamos nemokamos psichologo konsultacijos. Jaunas žmogus turi galimybę ateiti ir pasikalbėti su specialistais apie jiems rūpimus klausimus, problemas.

Iki šių metų gruodžio mėnesio suplanuotos dar 2 lektoriaus V. Arvasevičiaus paskaitos mokiniams ir tėvams. Jaunuoliai gali registruotis į individualias psichologo konsultacijas pirmadieniais ir ketvirtadieniais nuo 17.30 iki 19 val.

Visada su šypsena ir tikri profesionalai Tomas ir Kamilė laukia jūsų skambučių ir SMS žinučių telefono numeriu +370 606 49625.

Druskininkų JUC informacija