Druskininkuose paminėta Tarptautinė jaunimo diena

Rugpjūčio 12-ąją Druskininkų savivaldybės mokinių taryba (DSMT) kartu su Jaunimo reikalų taryba organizavo renginį „Jaunimo diena 2021“. Jaunimo užimtumo centro lauko erdvę užpildė įvairios kūrybinės dirbtuvės, laimės rato loterija, pokalbiai su įdomiais svečiais, šokiai, dainos ir juoko aidas.

Pirmasis su jaunimu susitikęs Druskininkų jaunimo užimtumo centro savanoris iš Gruzijos Elmar Khalilov  įtraukė visus į žaismingą „Kahoot“ žaidimą apie jaunimo dieną. Elmar pasidalijo savo įspūdžiais apie Druskininkų jaunimą ir pakvietė visus „panardyti proto kloduose“, susipažinti su pasaulinėmis jaunimo aktualijomis.

Druskininkų savivaldybės mokinių tarybos komanda/Druskininkų savivaldybės archyvo nuotrauka

Po „Kahoot“ žaidimo jaunuolius greitai sudomino ir kitos įdomios veiklos. Užsiėmimus renginio metu vedė „Juchnos pynutės“. Savo rankomis Juchna gamina apyrankes, sapnų gaudykles, diržus, pakabukus ant kaklo ir kitokias įdomybes. Kiekvienas turėjo galimybę kartu su Juchna pats sau pasigaminti apyrankę.

Jaunuoliai buvo pakviesti dalyvauti „Suvožk dešrainį“ iššūkyje – patys turėjo pasigaminti sau užkandį.

Antroje renginio dalyje jaunimas turėjo galimybę susitikti su nuomonės formuotojais – teatro ir televizijos aktore Žiedūne Mardosaite bei dainininku, muzikinio šou „X-faktorius” 7-ojo sezono finalistu Norbertu Liatkovski. Jie jaunuolius supažindino su televizijos ir scenos ypatumais, su renginio dalyviais padiskutavo apie įvairias jaunimui aktualias temas – kaip rasti savo kelią į sėkmę, ką reiškia būti žinoma asmenybe.

Sukant DSMT laimės ratą ir atsakius į klausimus apie jaunimą, buvo galima laimėti rėmėjų – „Caffeine Druskininkai“, Boulangerie, Prancūziška kepykla, „Illusion Rooms Druskininkai“, sveikatingumo ir poilsio parkas „Aqua“, „Velvetti“ – įsteigtų prizų.

Jaunimas galėjo išbandyti virtualios realybės akinius, XBOX žaidimus.

„Džiaugiamės, kad tokio pobūdžio renginiai tampa smagia tradicija Druskininkuose, o jauni žmonės aktyviai įsitraukia į šias veiklas“, – po renginio sakė Druskininkų savivaldybės vyriausiasis specialistas-jaunimo reikalų koordinatorius Mantas Micevičius.

Daugiau apie JUC neformalių jaunimo grupių iniciatyvas – www.juc.lt/iniciatyvos