Druskininkuose lankėsi Birštono ir Varėnos jaunimo reikalų tarybų atstovai

Praėjusį ketvirtadienį Druskininkų jaunimo užimtumo centras (JUC) ir Druskininkų savivaldybės jaunimo reikalų tarybos atstovai priėmė Birštono savivaldybės, Varėnos rajono jaunimo reikalų tarybų atstovus ir jaunimo reikalų koordinatorius.

Svečiai domėjosi JUC projektine veikla, jaunimui sukurta palankia infrastruktūra bei jaunimo kuriamomis iniciatyvomis, jaunimą labiausiai dominančiais renginiais. Varėnos ir Birštono komandos taip pat išbandė įvairius neformalaus ugdymo metodus ir žaidimus, naudojamus darbe su jaunimu, o po susitikimo užsuko į „Train your brain“ pabėgimo kambarius.

Pasidalinusi gerąja patirtimi su kolegomis, Druskininkų jaunimo reikalų taryba posėdžiavo, aptardami svarbius savanorystės ir neformalių grupių/jaunimo organizacijų stiprinimo klausimus.

Druskininkų JUC ir Druskininkų savivaldybės jaunimo reikalų tarybos atstovai priėmė Birštono savivaldybės, Varėnos rajono jaunimo reikalų tarybų atstovus ir jaunimo reikalų koordinatorius/Druskininkų savivaldybės archyvo nuotraukos

Druskininkų  savivaldybės informacija