Druskininkų JUC jaunimui siūlo veiklų ir renginių įvairovę

Vasara jau įsibėgėjo, o Druskininkų jaunimo užimtumo centras paruošė jaunimui daug karštų naujienų, kuriomis nori pasidalinti. Centras gyvena kitokiu ritmu ir daugelį veiklų perkelia į lauko ar miesto erdves.

Kurti vasaros prisiminimus su JUC‘u jaunimas pradėjo tradicine savęs pažinimo stovykla, organizuota birželio pradžioje. Na, o prieš gerą savaitę jau septintą kartą praūžęs ekstremalaus sporto festivalis „Holy Pine“ vėl sužavėjo jaunimo entuziazmu ir ištverme. Gausus būrys dalyvių, savanorių bei žiūrovų dar labiau įkaitino ir taip karštą atmosferą.

Smagu paminėti, kad pats jaunimas, itin drąsus ir atviras, išsako savo idėjas vasaros renginiams, kuriuos JUC padeda paversti realybe. Vienas tokių – birželio pabaigoje surengtas šachmatų turnyras, kurio iniciatorė buvo Skaistė. Turnyre savo strategijas ir miklius ėjimus turėjo galimybę išmėginti visi šio sporto entuziastai.

Druskininkų JUC jaunimą kviečia į tradicinius renginius ir paruošė daug karštų naujienų / Druskininkų JUC archyvo ir Tito Valionio nuotraukos

Mėgstantiems sportą ir emocijas Druskininkų savivaldybės mokinių taryba inicijavo ir drauge su JUC komanda jau ateinantį savaitgalį, liepos 8-ąją, surengs naktinį tinklinio turnyrą, kuriame dalyvaus 5 jaunimo komandos.

Liepos 14-15 dienomis JUC duris atvers pasaulio lietuvių žaidynių dalyviams – visiems norintiesiems bus pristatytas centras, jo vykdomos veiklos ir įkūrimo istorija. Pirmąją žaidynių dieną, liepos 14-ąją, 18 val. visus žaidynių dalyvius, miesto bendruomenę ir svečius kviečiame pažiūrėti jungtinių Merkinės ir Druskininkų jaunimo pajėgų – „Sidabro“, „Kukumbalis“, J&J – muzikinę „Milžinkapio“ inscenizaciją Vinco Krėvės padavimo motyvais. Na, o liepos 16-ąją salėje karaliaus šokiai ir muzika, griausmingai vyks jaunimo inicijuota diskoteka „Neon Party“.

Liepa – bene vienas karščiausių mėnesių JUC renginių kalendoriuje. Numatytas ir intriguojantis „išgyvenimo“ žygis. Jaunuoliai pasitikrins, ar sugebėtų išgyventi be jau mums įprastų laužo įkūrimo priemonių, jau paruošto vartoti maisto. Žygyje jų laukia vertingos pamokos, savęs pažinimo, komandiškumo dvasia ir, žinoma, nuotykiai.

Vasaros „desertui“ bus organizuojamas smagiausias vasaros renginys – „Naktinis krepšinis“. Ryškiomis šviesomis naktyje apšviestoje krepšinio aikštelėje bus apdovanota šių metų geriausia jaunimo 3×3 krepšinio komanda. Jau 3 metus iš eilės geriausios komandos vardą iškovoja „Bembių“ krepšinio komanda iš Druskininkų.

Druskininkų JUC direktorė Aušra Nedzinskienė pasidžiaugė, kad po tokios intensyvios vasaros renginių puokštės, centras pakvies rudenį pasitikti projektinėmis veiklomis. Nuo rugsėjo prasidės naujas Europos solidarumo korpuso projektas „Už objektyvo“, įtrauksiantis visus mėgstančius kurti vizualųjį meną, kiną, reklamas, norintiems prisiliesti ir išmokti montavimo, scenarijaus rašymo ir kitų subtilybių.

Spalio mėnesį bus surengti jaunimo mainai Druskininkuose, į kuriuos atvyks jaunuolių grupė iš Sakartvelo, dalyvausianti projekte „Let‘s Learn From Board Games“ („liet. „Mokykimės iš stalo žaidimų“).

Jaunimo verslumo ir integracijos į darbo rinką programa vis dar turi pasiūlymų vasaros darbui. Visos galimybės, darbdarvių sąrašą ir siūlomas darbo pozicijas surasite https://www.juc.lt/jaunimo-verslumo

Netiesa, kad pagalbos kreipiasi tik silpni, nesugebantys išspręsti savo problemų. Tiesa yra ta, kad reikia būti labai stipriam išdrįsti keisti tai, kas tau nepatinka. JUC atnaujina nemokamas psichologines konsultacijas su jau gerai žinomais psichologais Tomu ir Kamile, kurių telefonų numerius dėl registracijos konsultacijai paskelbsime Druskininkų JUC socialiniuose tinkluose.

Vasara įsibėgėjo. Veiklų gausa ir margaspalvė renginių įvairovė tikrai sudaro galimybę atrasti sau mėgstamą veiklą ir įsitraukti į ją. Ateik švęsti Europos jaunimo metus drauge su Druskininkų JUC organizuojamais vasaros renginiais. Tu visada esi laukiamas!

Druskininkų jaunimo užimtumo centro informacija