Druskininkų „Interact“ klubas organizavo tradicinį renginį „Gyvenk“

Po dviejų metų pertraukos Druskininkų jaunimo užimtumo centre praėjusį šeštadienį organizuotas tradicinis savižudybių prevencijos renginys „Gyvenk‘21“ praėjo saugiai ir subūrė jaunimą ne tik iš Druskininkų, bet ir iš Tauragės, Ukmergės, Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos „Interact“ klubų.

Šeštadienį Druskininkų JUC organizuotas savižudybių prevencijos renginys „Gyvenk‘21“/Kristupo Andriulionio nuotrauka

Nuo 2017 m. Druskininkų „Rotary“ ir Druskininkų „Interact“ klubai vykdo testinį projektą, pavadintą „Gyvenk“.

2017 m. Lietuvos Rotary apygarda D1462 gavo „Global grant“ iš „Rotary International“ fondo projektui „Savižudybių prevencijos modelis ir jo taikymas Lietuvos savivaldybėse“. Pasaulinės „Rotary“ bendruomenės parama labai svarbi, tęsiant darbus savižudybių prevencijos srityje ir perkeliant juos į tarptautinį lygį.

Druskininkų „Rotary“ kartu su „Interact“ klubu tokią programą pritaikė ir jaunimui, taip gimė projektas „Gyvenk“, skirtas jaunimui nuo 12 iki 18 metų.

 „Džiugu matyti, kad jaunimas išties trykšta energija, džiaugiasi gyvenimu, yra aktyvus“, – sakė Druskininkų „Rotary“ klubo prezidentas Modestas Vitkauskas.

Šiuo metu prie Druskininkų „Interact“ klubo vairo stovinti Greta Jakubauskaite su savo komanda  puikiai organizavo renginį, pritraukdama  jaunimo ir suaugusių dėmesį į savižudybių prevenciją.

Jaunimas klausėsi pranešėjos Aurelijos Ivanauskaitės, koncertavo grupė „Velvet“, DJ Roe deers, DJ Pakmenas.

Organizatoriai dėkoja rėmėjams – Druskininkų vandens parkui, Druskininkų savivaldybei, „Boulangerue“, UAB „Akvavita“, restoranui „Toli toli“, UAB „Minolga“, restoranui „Velveti“, Gintautui Pakusui, „Grand SPA Lietuva“, UAB „Kautra“, „Snow Arena“, gėlių studijai „Edenas“, sanatorijai „Dainava“ ir informaciniam rėmėjui – savaitraščiui „Mano Druskininkai“.

Ačiū gausiai susirinkusiems dalyviams ir iki pasimatymo kitąmet!

Organizatorių informacija