Viečiūnuose smagiai praūžė Užgavėnių šventė

Antradienį Viečiūnuose smagiai praūžė Užgavėnių šventė. Šventė prasidėjo persirengėlių eitynėmis, kurie, triukšmaudami, ėjo per kiemus ir visus kvietė į šventę.

Tradiciškai ir šiemet Viečiūnų centrinę aikštę papuošė originalios Morės bei Užgavėnių personažai, kuriuos sukūrė Viečiūnų seniūnija, Viečiūnų pagrindinė mokykla, Viečiūnų laisvalaikio salės, Viečiūnų aerobikos grupė, Socialinių paslaugų centras, uždaroji akcinė bendrovė „Akvavita“.

Šventės dalyviai renginio metu rinko gražiausią Morę – skirdami balsą pačiai originaliausiai. Iš viso balsavo 351 svečias. Šiais metais pirmoji vieta atiteko UAB „Akvavita“, antroji – Socialinių paslaugų centrui, o trečioji – Viečiūnų pagrindinei mokyklai. Visiems dalyviams įteikti saldūs Druskininkų kultūros centro įsteigti prizai, o pirmosios vietos laimėtojams atiteko Druskininkų miškų urėdijos įsteigtas prizas – ekskursija „Girios aide“.

Renginio metu šventės dalyviai šoko ir dainavo su Viečiūnų kapela, dalyvavo smagiose rungtyse su Kanapiniu ir Lašininiu bei persirengėliais. Skanavo blynų ir arbatos, vaikams ypatingai patiko lašinių kepimo ant laužo pramoga.  Šventę vainikavo MAMA Rock n Roll koncertas ir įspūdingai sudeginta morė. Organizatoriai – Viečiūnų seniūnija, Viečiūnų laisvalaikio salė, Viečiūnų bendruomenė „Versmė“, džiaugiasi, kad renginys pritraukė per 600 žmonių iš visos Druskininkų savivaldybės.

Agnė Jazepčikaitė-Gaidienė