Tarptautiniame jaunųjų pianistų konkurse „Edelweiss 2017“ – druskininkiečių sėkmė

Lapkričio 30-gruodžio 1 dienomis Vienoje (Austrija) surengtame II-ajame tarptautiniame jaunųjų pianistų konkurse „Edelweiss 2017“ drauge su jaunaisiais pianistais iš Austrijos, Vokietijos, Rusijos, Ukrainos, Maltos, Turkijos, Azerbaidžano ir Lietuvos dalyvavo ir Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos auklėtiniai.

M. K. Čiurlionio meno mokyklos 3 klasės moksleivis A. Navickas (mokytoja N. Kalvaitienė) savo amžiaus kategorijoje tapo II-osios vietos laureatu ir buvo apdovanotas specialiu diplomu už geriausiai atliktą lietuvių kompozitorių kūrinį/Asmeninio archyvo nuotrauka

Konkurso dalyviai varžėsi skirtingose amžiaus, muzikos mokyklų bei menų gimnazijų kategorijose. Tarptautinį žiuri sudarė nariai iš Austrijos, Rusijos, Ukrainos, Lietuvos, Turkijos ir Azerbaidžano.

Konkursas surengtas Klaviergalerie Wien „Kaiserhal“ salėje, kurioje jaunieji atlikėjai turėjo galimybę skambinti puikiu Steinway fortepijonu.

Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos 3 klasės moksleivį Augustą Navicką (mokytoja N. Kalvaitienė) šiame konkurse lydėjo sėkmė. Jis savo amžiaus kategorijoje tapo II-osios vietos laureatu ir buvo apdovanotas specialiu diplomu už geriausiai atliktą lietuvių kompozitorių kūrinį.

Džiugu, kad šiame konkurse dalyvavęs buvęs Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos moksleivis Kristijonas Megelinskas (mokytoja S. Milušauskaitė), šiuo metu besimokantis Vilniaus M. K. Čiurlionio menų gimnazijoje mokytojos ekspertės Gabrielės Kondrotaitės fortepijono klasėje, savo amžiaus kategorijoje laimėjo GRAND PRIX.

M. K. Čiurlionio meno mokyklos informacija