Mažojo futbolo turnyre varžėsi vaikai ir jų tėveliai

Lapkričio 27-oji – lopšelio-darželio „Žibutė“ gimimo diena. Pernai per jubiliejinį, 45-ąjį gimtadienį, surengtas mažojo futbolo turnyras visiems taip patiko, kad nuspręsta tokį turnyrą darželio gimtadienio proga organizuoti kasmet.

Taigi šiemet lapkričio 27 d. į salę sugužėjo aštuonios komandos – keturios vaikų ir keturios  tėvelių – iš „Varpelio“, „Ežiuko“, „Pelėdžiuko“ ir „Saulutės“ grupių su savo sirgaliais. Pasveikintos darželio direktorės, sudainavę olimpinį miško himną, komandos susikaupė rimtai kovai aikštelėje. Šiemet, kaip niekada, gausų įvarčių „lietų“ vos spėjo fiksuoti varžybų teisėjas, Druskininkų sporto centro futbolo treneris (ir „Pelėdžiuko“ grupės auklėtinės Godutės tėtis) Aurimas Kadziauskas bei jo pagalbininkė, darželio kūno kultūros mokytoja Edita. Sirgaliai, paraginti Kiškiuko Olimpiuko (auklėtoja Odeta) irgi nesnaudė – salė tiesiog „plyšo“ nuo dūdelių garsų ir skanduočių. Kad žaidėjams ir sirgaliams azarto būtų dar daugiau, meninio ugdymo mokytojas Linas „nepagailėjo“ skambių rokenrolų.

Bet ir smagiausios varžybos vienąkart baigiasi… Maršu sutiktos, rikiavosi komandos, pagal užimtą vietą apdovanotos visų spalvų medaliais. Šiemet vaikų kategorijoje nugalėjo ir aukso medaliais pasipuošė „Ežiuko“ grupės komanda. Nugalėtojai gruodžio šešioliktąją vyks į Kaune veikiančią Nacionalinę futbolo akademiją, ten dalyvaus smagiame ir didžiausiame Lietuvoje ikimokyklinio amžiaus vaikų renginyje „Futboliuko Kalėdos“.

Tarp tėvelių komandų nugalėtojais tapo „Varpelio“ grupės vaikučių tėčiai. Jie ir iškovojo pereinamąją Darželio taurę, kuri visus metus puikuosis „Varpelio“ grupėje ir lauks kito darželio gimtadienio, kitų vaikų bei tėvelių, kurie, tikimės, taip pat entuziastingai dalyvaus mažojo futbolo turnyre ir dovanos darželiui gražų  žaidimą bei įspūdingus įvarčius.

Mažojo futbolo turnyro nugalėtojai/Lopšelio-darželio „Žibutė“ archyvo nuotrauka

Lopšelio-darželio „Žibutė“  informacija