Šventinis renginys „Kalėdų kaleidoskopas“ Druskininkuose nukels į Žiemos pasaką

Gruodžio 20 d.-sausio 6 dienomis skirtingose Druskininkų gatvėse, aikštėse, Muzikinio fontano erdvėse bus organizuoti įvairūs šventiniai renginiai. Skambančios kalėdinės melodijos ir įmantrūs papuošimai sukels nostalgiją magiškoms žiemos šventėms. Visos penkios savaitės bus pripildytos ypatingų susitikimų, šventiškų kvapų, spalvingų prekystalių, originalių dovanų idėjų ir tradicinių skonių. Tai pasiūlyti gali jaukus ir šventinis kurortas – Druskininkai.

Miesto centre – didinga karališka Kalėdų eglė, šalia – prakartėlė su gyvomis avelėmis, kurioje esančių gyvūnų priežiūrai skiriamas didelis dėmesys. Gyvūnų gerove rūpinamasi kasdien: storu sluoksniu klojami ir keičiami šiaudai, įrengtos pakeltos grindys bei šildančios infraraudonųjų spindulių lempos, saugant nuo triukšmo, Naujųjų metų naktį gyvūnai išvežami.

Prie Muzikinio fontano, Gydyklų parke veikia kalėdinių eglučių parkas. Savivaldybės įmonių, organizacijų ir įstaigų išpuoštos originalios žaliaskarės stebina išskirtiniu grožiu, modernia koncepcija.

Žėrinčiomis instaliacijomis papuošta pagrindinė kurorto gatvė, centrinė pėsčiųjų alėja, parkai, Druskonio ežero pakrantė, visą miestą papuošusios kalėdinės šviesos instaliacijos kuria pasakos įvaizdį.

Kalėdiniu laikotarpiu kurorte veikia Kalėdų senelio paštas, organizuojamos „Kakavos popietės“ vaikams, susitikimai su Kalėdų seneliu, teatro aktorių ir dainininkų pasirodymai mažiesiems. Galima pasivažinėti ir kalėdiniu traukinuku – sudarytas kalėdinis apžvalginis maršrutas po Druskininkų senamiestį. Išvykimo vieta – prie Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro AQUA.

Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA, gruodžio 26 d. nuo 14 iki 19 val. savo terasoje taip pat kvies paskanauti meduolių, karštų gėrimų ir šaltalankių arbatos. Restoranas-picerija AQUA antrąją Kalėdų dieną savo terasoje atidarys Kalėdų Senelio rezidenciją, kurioje ne tik susitiksite Kalėdų Senelį su dovanomis, bet ir galėsite sušilti, nusipirkę šaltalankių arbatos arba specialiai konditerių iškeptų meduolių bei kitų gardumynų.

Pramogų aikštėje veiks spurginė ir mažuosius džiuginanti karuselė.

Vilniaus alėjoje nusidriekusi įvairių prekyviečių eilė viso kalėdinio laikotarpio metu siūlys įsigyti meistrų darbų: rankų darbo dirbinių, papuošalų, šildančių drabužių, išskirtinių aksesuarų artimam giminaičiui, bičiuliui, geram draugui ar kolegai. Bus galima pasivaišinti kvapnia, kalėdine kava: su cinamonu, čili pipirais, apelsino žievelėmis ar karštu šokoladu, kvapnia arbata, paskanauti įvairiausių saldumynų, meduolių.

Antrąją šv. Kalėdų dieną ir Naujųjų Metų išvakarėse kurorte šventinius koncertus organizuos Druskininkų kultūros centras. Gruodžio 26 rengiamas šventinis koncertas-spektaklis „Meilės burtai Paryžiuje“, kuriame džiugins jaunieji Lietuvos operos solistai: Dovilė Kazonaitė, Elzita Girčytė, Petra Zahumenska, Edgaras Davidovičius ir akordeonistas Tadas Motiečius. Gruodžio 30-ąją visi kviečiami į Senųjų metų palydų koncertą su Valstybiniu Vilniaus kvartetu. Pastarasis koncertas tęsia 45-erius metus gyvuojančią koncerto tradiciją.

Naujuosius metus pasitikite Pramogų aikštėje, kurioje griaudės įspūdingas šventinis fejerverkas ir vyks diskoteka. Šventinis fejerverkas dangų nušvies 00.15 val., kad jį spėti išvysti kuo daugiau žmonių – druskininkiečių ir svečių, sutinkančių Naujametę naktį vienoje iš kurorte esančių įstaigų.

Visu šventiniu laikotarpiu ypatingų pasiūlymų ir pramogų pateiks viešbučiai ir SPA centrai, į šventines pirčių programas kvies poilsio centro AQUA pirtininkai, organizuojami kino filmų seansai, edukaciniai užsiėmimai.

Įvairias naujametes programas siūlo kurorte veikiantys SPA ir poilsio centrai, viešbučiai, restoranai ir kavinės.

Kviečiame į šv. Kalėdų dvasia alsuojančius Druskininkus!

 

Druskininkų savivaldybės informacija