Svečiai apie Druskininkus: Druskininkų neįmanoma neįsimylėti

Kai mūsų paklausia, kodėl taip dažnai poilsiaujame Druskininkuose, atsakome, kad šio miesto neįmanoma neįsimylėti. Pakeri švarus pušynų oras, švarūs ežerai mieste ir apylinkėse, gatvių ir pastatų grožis, daugybė gražiausių gėlių žiedų (nuoširdi padėka tarnyboms, kurios prižiūri švarą ir tvarką mieste, rūpinasi kraštovaizdžiu bei puoselėja gėlynus!). Visada gerą įspūdį palieka miesto turizmo informacijos centro darbuotojai – maloniai ir išsamiai suteikia reikalingą informaciją! Turistams svarbus ir susisiekimas – Druskininkuose miesto transportas labai patogus.

 

Maskviečiai J. ir J. Kudinovai poilsiui renkasi Druskininkus ir sako, kad druskininkiečiams pavyko mieste sukurti gerą poilsio atmosferą/Roberto Kisieliaus nuotrauka

 

Mums patinka draugiškas aptarnavimas parduotuvėse, skanus maistas kavinėse ir restoranuose (labai patiko „Bebenčiukas“ – ten maistas skanus lyg namuose).

Vaikščiojant po miestą, akį traukia išskirtinio grožio statiniai – Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčia ir Dievo Motinos ikonos „Visų liūdinčiųjų Džiaugsmas“ cerkvė.

Druskininkuose tikrai rasite ką veikti. Yra nuostabus Vandens parkas, „Snow Arena“, daugybė kultūros ir sporto renginių, siūloma įvairių pramogų. Nepriekaištingai atliekamos gydomosios procedūros Druskininkų gydykloje – mes abu esame gydytojai, todėl vertiname tai ir iš profesionaliosios pusės.

Mieste jaučiamės tikrai saugiai – ačiū ir policijai!

Bet svarbiausias kurorte – Druskininkų gyventojų svetingumas ir draugiškas nusiteikimas! Dėkojame druskininkiečiams ir daugybei čia sutiktų mūsų draugų! Jūs mokate priimti svečius, rodote jiems nuolatinį rūpestį ir dėmesį, sukuriate idealias sąlygas poilsiui, esate visada pasiruošę padėti, patarti.

Labai malonu bendrauti su vietiniais gyventojais! Mes suprantame, jog tam, kad mūsų atostogos Druskininkuose būtų tokios nuostabios, turi kasdien ir sutelktai dirbti gyventojai ir miesto valdžia.

Pastebėjome, kad ir druskininkiečiams patinka, kai svečiai negaili gražių žodžių jų miestui ir čia dirbantiems žmonėms, tai vertina. Ačiū Jums, mieli druskininkiečiai! Mums atrodo, kad Jums pavyko mieste sukurti laimės ir ramybės atmosferą. Mes tai visada prisimename. Net juokaujame – jeigu kitur jaučiatės gerai, reiškia, dar nebuvote Druskininkuose!

 

Elena ir Jevgenijus Kudinovai iš Maskvos