SVARBI ŽINIA! Nuo gegužės 4 d. panaikinti ribojimai Lietuvos piliečiams išvykti į užsienį

Nuo gegužės 4 d. panaikinti ribojimai Lietuvos piliečiams išvykti į užsienį, tad įrodymų apie nuolatinę gyvenamąją ar darbo vietą pateikti nereikės. Tačiau mes raginame itin atidžiai planuoti keliones, nes:

– Lenkija neįsileidžia užsieniečių ir dėl galimų išimčių patariame kreiptis į Lenkijos diplomatinę atstovybę Lietuvoje. Jei tokia išimtis bus suteikta, išvykti galėsite per Kalvarijos ar Lazdijų punktus, tačiau grįžti privalėsite tik per Kalvarijos punktą.

– Rusija neįsileidžia užsieniečių, tad dėl išimčių kreipkitės į šios šalies diplomatinę atstovybę Lietuvoje. Jei tokia išimtis bus suteikta, išvykti galėsite per Kybartų ar Panemunės punktus, tačiau grįžti per juos atgal galimybės nebus.

– Latvija užsieniečius įsileidžia ir išvykti į ją galėsite per Būtingės, Saločių ar Smėlynės punktus. Grįžti reikia tik per Saločių punktą.

– Baltarusija užsieniečius taip pat įsileidžia. Išvykti galėsite per Medininkų, Raigardo ar Šalčininkų punktus, tačiau atminkite, jog atgal į Lietuvą per šiuos punktus neįvažiuosite.

– Primename, kad grįžtantieji į Lietuvą jos piliečiai medikams turės pateikti savo duomenis ir saviizoliuotis 14 dienų.

– Tarptautiniai krovinių ir prekių pervežimai toliau vykdomi be apribojimų.

Pasidalinkite šia žinia ir būkit sveiki!

VSAT informacija