Susituokite Druskininkuose! Nuo šiol pateikti visus reikalingus dokumentus santuokos registracijai – dar lengviau!


Druskininkai kasmet sulaukia vis daugiau būsimų jaunavedžių iš visos Lietuvos prašymų įregistruoti santuoką – išskirtiniu grožiu garsėjantis kurortas yra puiki vieta vestuvėms. O nuo šiol pateikti visus reikalingus dokumentus santuokos registracijai – dar lengviau!

Vis daugiau būsimų jaunavedžių iš visos Lietuvos renkasi įregistruoti santuoką Druskininkuose – išskirtiniu grožiu garsėjantis kurortas yra puiki vieta vestuvėms/Druskininkų savivaldybės archyvo foto

Kaip teigė Druskininkų savivaldybės Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Janina Sinkevičienė, prašymas įregistruoti santuoką gali būti pateikiamas elektroniniu paštu arba per Metrikacijos ir gyvenamosios vietos deklaravimo informacinę sistemą (MGVDIS).

„Suprantame, kad vestuvės yra ypatinga diena, todėl stengiamės, kad prašymai ir kiti formalumai užimtų kuo mažiau laiko. Esame parengę atmintinę, kaip pateikti prašymą įregistruoti santuoką elektroniniu būdu“, – sakė J. Sinkevičienė. Ji atkreipia dėmesį, kad prašymai tuoktis turėtų būti pateikiami, iki santuokos likus ne mažiau kaip mėnesiui. „Dėl svarbių priežasčių, pavyzdžiui, nėštumo, prašymą galima pateikti, iki vestuvių likus ne mažiau kaip dviem savaitėms“, – informavo J. Sinkevičienė.

Keletą metų santuokos ceremonijas Druskininkuose vedanti J. Sinkevičienė pastebėjo, kad pandemija tikrai nesumažino žmonių noro tuoktis. Priešingai – jaunavedžiai kūrybingai žiūri į situaciją ir santuokai renkasi neįprastas vietas, išnaudoja Druskininkų gamtą.

Ji pažymėjo, kad santuokų nemažėja ir rudenį bei žiemą – Druskininkai ir šaltuoju metų laiku atrodo labai gražiai, jaunavedžiai foto sesijoms išnaudoja rudenišką grožį, taip pat – ir šventinius kalėdinius papuošimus.

Dėl santuokos ceremonijos būsimi jaunavedžiai gali kreiptis į Druskininkų savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiąją specialistę J. Sinkevičienę tel. (8 313) 53756 arba el. paštu janina.sinkeviciene@druskininkai.lt

Atmintinę, kaip užpildyti santuokos prašymą elektroniniu būdu, galima rasti Druskininkų savivaldybės interneto svetainės skiltyje „Paslaugos“.